reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

****************Bydgoszcz ReAkTyWaCjA ***************

Witam
U nas w przedszkolu dziś były jasełka Daniela. Nie powiem się kurde zmoczyłam na patrzałkach he he. Jutro Mateusz ma występy.

Prezent dla szwagierki kupiony czyli mam już wszystkie. Kupiłam już ryby dla chłopaków i dla mnie na święta(jako jedyni nie jadamy w rodzinie karpia :) ) czyli też już załatwione. W przyszłym tygodniu zrobię sobie listę zakupów i to co można już będzie kupić to kupię.
Świąteczna harówka powoli się zacznie.

Kasia matko! Jakie nieszczęście! I to na same święta.....:-:)no: współczuje tej rodzinie...
 
reklama
My tez po przedstawieniu.Ponad 2h sie wysiedzialam,najpierw pokaz potem kawa i ciasto,milo bylo ;)

Karola ja w swieta tez nie jadam karpia,a lubie,jem go miedzy swietami,za to w swieta delektuje sie innymi rybkami ;)
Super ze prezetny kupione.
 
u nas tez karpia nie robimy :) M złowil sandacze wiec mamy na świeta:)

ja wczoraj porobilam prezenty dla rodzinki :) dzisiaj ladnie popakowalam :D jeszcze jedna porcje musze zrobic:D
DSC_3862.jpg

my mamy 18 grudnia spotkanie wigilijne w przedszkolu :)
 

Załączniki

  • DSC_3862.jpg
    DSC_3862.jpg
    25,6 KB · Wyświetleń: 31
Moje prezenty jeszcze w sklepie ha ha, ale najważniejsze, że już wiem co kupić no tylko tato póki co wychodzi na to że był niegrzeczny !!
Porządki porządki przygotowania hi a my się pakujemy i do rodziców na Święta uciekamy :-)
 
Hej...

Juz mnie zoładek boli na myśl o Śwętach...lubiłam je jak nic nie musialam robic i spedzałam je u rodziców teraz straciły na magii ....no może tylko ze względu na dzieci trzeba sie starac zeby dla nich były wyjatkowe bo mnie juz nie cieszą jak kiedys...

Olka zaprosiłam Cie na FB ;p
 
Hejka;-)

Podziękowali mi już w robocie, więc znowu w domku siedzę.
W sumie nie ma tego złego, przynajmniej sobie wszystko przed świętami i urodzinami młodszego ogarnę i pozałatwiam:tak:

U mnie święta straciły na magii jak zmarła babcia:-(. To dla niej się staraliśmy, żeby te święta były jak należy. Żeby staruszka się cieszyła, była zadowolona a jak jej zabrakło....to i czar prysł:-(. Na nowo świątecznie odżyłam jak pojawiły się dzieci właśnie a właściwie jak zaczęły mieć z tych świat większą frajdę czyli od jakiś 5 lat.
Teraz na te święta wyjątkowo się cieszę! Bo to już trójka kumatych dzieciaków będzie:-D:tak:! I tak cały czas sobie myślę, do kiedy ta radość jeszcze będzie trwać a kiedy to się zamieni na "znowu muszę siedzieć ze starymi":-D i znowu ta magia pewnie zniknie do czasu pojawienia się nowego pokolenia dzieci, naszych wnucząt.

Kurde ale mi się wybiegło w przyszłość he he he:-D:-):-D
 
Się Karola zapędziłaś hi ih hi :-)
My Święta spędzamy zawsze z moimi rodzicami, rodzeństwem, siostrą mojej mamy i jej dziećmi więc zawszeee jest nas dużo. Są przestraszone dzieci, czekające na Gwizdora hi hi śmiesznie jest :-) Mam nadzieję, że w tym roku będzie równie miło i ciepło. Dla mnie to ważne Święta bo pierwsze z Weronią :-)
 
reklama
Witam
Oj Krolcia ani się nie obejrzymy a już to co napisałaś nastąpi.
Olka masz racje pierwsze święta z dzieckiem to coś niezapomnianego.A ja mam od dzisiaj urlop taki przedświąteczny. Spędzimy z M trochę czasu, w środę wybywamy wszyscy do 3miasta aż do soboty, Także przedświąteczny relaksik.
Pozdrowienia
 
Do góry