reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Był sobie smutek...

reklama
heheh to może zróbmy oddzielny wątek dla mamusiek 30+ :) mi już kilka m-cy temu 35 a czy smutna jestem ? może trochę dlatego że żałuję iż taaak długo czekałam z decyzją o dziecku aale to już było na innym wątku :)
 
Enka75-ja wprawdzie mam już syna starszego od Zuzi o wiele lat, ale też żałuję, że tak późno zdecydowałam się na drugie dziecko. Pewnie gdybym była młodsza to ZUzia mogłaby mieć jeszcze rodzeństwo, a teraz to już za późno.
Henrietta- Sto lat!!!Ja tu dołączę w listopadzie :(
 
Henrietta 100 lat.!!! Staram się zaglądac na ten wątek bardzo ostrożnie. Bo pojawiają sietu czasem smutne wpisy. A tu masz ... urodzinki. To ja będę w sierpniu płakać bardziej :-D(o jeden rok).HIhihihihihi
 
reklama
Do góry