reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Bytom- są tutaj przyszłe mamy?

Dołączył(a)
20 Styczeń 2009
Postów
4
Miasto
Bytom
Witam serdecznie. Niedawno przeprowadziłam się do Bytomia i nie mam tu żadnych znajomych. Chciałabym poznać jakieś bytomskie przyszłe mamy- żeby spotkać się, pogadać, wymienić doświadczeniami.
Pozdrawiam,
gosia
 
reklama
Witaj,
Czy możesz mi polecić jakiegoś dobrego gina. Mam problem z zafasolkowaniem. Będę wdzięczna za pomoc. Pozdrawiam
 
Witaj! Bardzo dobrym lekarzem jest dr Szydełko. Ja zaczęłam do niego chodzić jak zaszłam w ciążę i nie zamierzam już zmieniać. Byłam zadowolona. Przyjmuje w SANTE na Sądowej. Powodzenia!!!
 
Witam bytomskie przyszłe mamusie :-)

Ja w Bytomiu mieszkam od roku :) w marcu mam być mamuśką. Mam pytanko...podobno na ul Batorego robią USG serca płodu. Wiecie może gdzie dokladnie? W szpitalu czy jest tam gdzieś jakaś poradnia? Pozdrawiam
 
Witam,
Też jeste mz bytomia, tyle ,że ja mieszkam tu 26 lat :). Będę mamą w lutym :)

W rejonach batorego była kiedyś przychodnia, gdzie sie zapisywałao na roóżnego rodzaju USG i tam można bylo badania prenatalne robić. Ale niesety nei pamietam dokładnie gdzie to było.
 
  • Witam!
  • Ja Tez Mieszkam W Bytomiu I Jestem Z Centrum Moj Synek W Styczniu Skonczy 3 Latka I Poszukuje Jakichs Kolegow Dla Niego Z Ktorymi Moglby Sie Bawic...:o) Pozdrawiam I Czekam Na Jakies Odpowiedzi
 
reklama
Witam
jestem mama 5-cio miesięcznego Filipka
przez 21 lat mieszkałam w miechowicach teraz mieszkam w centrum.
Chętnie pomogę bądż doradze co gdzie i jak zalatwić w naszym mieście :-)
 
Do góry