reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Bytom- są tutaj przyszłe mamy?

reklama
Witam!
Również jestem z Bytomia, mam 9,5 miesięcznego synka. Rodziłam w Bytomiu bl. 3. Mieszkam tu od urodzenia, więc służę pomocą co i gdzie, na miarę moich skromnych możliwości oczywiście ;)

Pozdrawiam :)
 
Ja jestem z miechowic - wprowadzialam sie jakies 2 lata temu !

ja też planuje przeprowadzke do miechowic narazie szukamy mieszkania, moi rodzice tam mieszkaja, tu gdzie mieszkam jest malo wmlodych osob ( przynajmniej w najblizszej okolicy) nie ma gdzie wyjsc. przyzwyczailam sie do miechowic gdzie spedzialam 22 lata zycia :)
 
hej ja mieszkałam rok w bytomiu na szombierkach z facetem. chodziłam do doktora więcława i do szydelko też pare razy byłam. polecam obu lekarzy z tym że Więcław teraz chyba na Karbiu przyjmuje.
 
ja rodziłam na batorego na III położna była cały czas a co jakiś czas przychodził lekarz, położna jest bezpłatna, jak sie chce poród rodzinny to trzeba wykupic tz "cegielke na rzecz szpitala" 100 zl
 
Z tym porodem rodzinnym na trójce jest tak, że nie chcą wpuszczać 'osoby towarzyszącej'. Przynajmniej ja spotkałam sie z dwoma takimi przypadkami wśród moich znajomych - w jednym tatuś się wykłócił i go wpuszczono, a w drugim tatuś dał sie zbyć. :baffled:
 
reklama
ja rodzilam na trojce, moj maz bez problemu zostal wpuszczony, i inni tatusiowie tez, wiec dziwne..
 
Do góry