reklama

Bytom- są tutaj przyszłe mamy?

Temat na forum 'Śląsk' rozpoczęty przez gosia1974, 27 Styczeń 2009.

1. gosia1974

gosia1974 Początkująca w BB

Witam serdecznie. Niedawno przeprowadziłam się do Bytomia i nie mam tu żadnych znajomych. Chciałabym poznać jakieś bytomskie przyszłe mamy- żeby spotkać się, pogadać, wymienić doświadczeniami.
    Pozdrawiam,
    gosia

2. misiarw

misiarw Fanka BB :)

Witaj,
    Czy możesz mi polecić jakiegoś dobrego gina. Mam problem z zafasolkowaniem. Będę wdzięczna za pomoc. Pozdrawiam

3. reklama
  4. Alekss77

Alekss77 Początkująca w BB

Witaj! Bardzo dobrym lekarzem jest dr Szydełko. Ja zaczęłam do niego chodzić jak zaszłam w ciążę i nie zamierzam już zmieniać. Byłam zadowolona. Przyjmuje w SANTE na Sądowej. Powodzenia!!!

5. Kasiurek1983

Kasiurek1983 Fanka BB :)

a gdzie dokladnie w bytomiu mieszkasz?

6. patinka_1985

patinka_1985 Szczęśliwa mama i żona :)

Witam bytomskie przyszłe mamusie :-)

Ja w Bytomiu mieszkam od roku :) w marcu mam być mamuśką. Mam pytanko...podobno na ul Batorego robią USG serca płodu. Wiecie może gdzie dokladnie? W szpitalu czy jest tam gdzieś jakaś poradnia? Pozdrawiam

7. _Pysia_

_Pysia_ Fanka BB :)

Witam,
    Też jeste mz bytomia, tyle ,że ja mieszkam tu 26 lat :). Będę mamą w lutym :)

W rejonach batorego była kiedyś przychodnia, gdzie sie zapisywałao na roóżnego rodzaju USG i tam można bylo badania prenatalne robić. Ale niesety nei pamietam dokładnie gdzie to było.

8. Kasiurek1983

Kasiurek1983 Fanka BB :)

a z jakiej dzielnicy bytomia jestes?

9. _Pysia_

_Pysia_ Fanka BB :)

10. reklama
  11. misiasta1

misiasta1 Początkująca w BB

• Witam!
    • Ja Tez Mieszkam W Bytomiu I Jestem Z Centrum Moj Synek W Styczniu Skonczy 3 Latka I Poszukuje Jakichs Kolegow Dla Niego Z Ktorymi Moglby Sie Bawic...:o) Pozdrawiam I Czekam Na Jakies Odpowiedzi

12. kikis

kikis Mama Filipka :)

Witam
    jestem mama 5-cio miesięcznego Filipka
    przez 21 lat mieszkałam w miechowicach teraz mieszkam w centrum.
    Chętnie pomogę bądż doradze co gdzie i jak zalatwić w naszym mieście :-)

Poleć forum