reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Cc

ankanka

Zaciekawiona BB
Dołączył(a)
27 Czerwiec 2019
Postów
31
Dziewczyny, 9 dni temu mialam 2 cc. Dalej nie doszlam do siebie. Brzuch mnie nadal boli a o kregoslupie nie wspomne. Nie moge stac na nogach dluzej niz 5 minut bo umieram. Dodam ze moje cc trwalo 2h, mialam bardzo duzo zrostow i lozysko przodujace. Nie mogli wyciagnac dziecka. Czy to ma tak wygladac? Po pierwszym cc tak nie bylo :(
 
reklama
Rozwiązanie
Moje drugie cc trwalo 1.5 godziny, ale to dlatego, ze probowali mi usunac torbiel, ktora mam na jajowodzie. Niestety nie usuneli jej, bo bym juz nie mogla miec dzieci. Po samym cieciu szybko do siebie dochodzilam tak jak i po pierwszym. Tylko przez pierwszy tydzien, poltora czulam jak by mi ktos tam grzebal w sprawach kobiecych. Tez mi sie ciezko stalo, nie mialam sily, a przejscie jakiegos odcinka dla mnie bylo wyzwaniem. Dzis mijaja dwa tygodnie od ciecia i sie czuje lepiej. Czasami boli mnie kregoslup. Jak masz jakiegolwiek watpliwosci idz do ginekologa i niech Cie zbada zebys byla spokojna
Ja miałam 2 CC i u mnie tak nie było... Trochę dłużej trwało dojscie do siebie Bo to w koncu drugie cięcie.... Brzuch bolał bardziej ale położna mówiła że po drugim i kolejnym porodzie tak jest. Byłaś u lekarza? Może warto sprawdzić czy jest ok?
 
Moje drugie cc trwalo 1.5 godziny, ale to dlatego, ze probowali mi usunac torbiel, ktora mam na jajowodzie. Niestety nie usuneli jej, bo bym juz nie mogla miec dzieci. Po samym cieciu szybko do siebie dochodzilam tak jak i po pierwszym. Tylko przez pierwszy tydzien, poltora czulam jak by mi ktos tam grzebal w sprawach kobiecych. Tez mi sie ciezko stalo, nie mialam sily, a przejscie jakiegos odcinka dla mnie bylo wyzwaniem. Dzis mijaja dwa tygodnie od ciecia i sie czuje lepiej. Czasami boli mnie kregoslup. Jak masz jakiegolwiek watpliwosci idz do ginekologa i niech Cie zbada zebys byla spokojna
 
Rozwiązanie
Do góry