reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Cera naczynkowa

Dobrze jest tutaj na pewno działać na wiele sposobów. Cera naczynkowa to nie choroba ale po prostu typ skóry. Może nie da się z nim zaprzyjaźnić, ale trzeba zaakceptować. Sama miałam skłonności do rózowych wykwitów, jednak cera znacznie pogorszyła sie po 30 (a mówią, ze po 30 skóra sie unormuje, no nie u mnie niestety).
Po pierwsze polecam zdrową dietę i wprowadzenie do codziennego jadłospisu warzyw oraz owoców. Picie dużej ilości wody.
Po drugie wprowadzenie naturalnych kosmetyków, dobrze jest zwracać uwagę na to jakie składniki w kosmetykach mogą powodować u nas czerwone wykwity i potem je eliminować.
Dobrze jest również zastanowić się nad tabletkami, które moga wzmocnić naczynia krwionośne. Mi pomógł Niverosin. Ma w sobie między innymi diosminę.
 
reklama
Tabletek nie stosowałam, ale miałam niverosin w kremie. Ze środkiem zaznajomiona jestem od prawie 3 lat (również mam cerę naczynkową). I ciągle do niego wracam Ma swoje wady, bo moim zdaniem powinien być nieco lżejszy w konsystencji, ale i tak nie odkryłam do tej pory żadnego środka, który wpływałby na moje naczynka w tak pozytywny sposób. Aktualnie mam inny krem, który miał bardzo dobre opinie i bardziej mi odpowiada w konsystencji ale no właśnie.... Nie zmniejsza czerwienienia w taki sposob jak niverosin. Dokończe opakowanie kremu, swoje kosztował i jest całkiem przyjemny. Ale potem wracam do niverosinu.
 
Mam cere naczynkową, walczyłam już na różne sposoby. Zaczęłam brać Niveorosin ze względu na skłąd i cenę. Uzywam kompleksowo z kremem i widzę różnice, nie mam nowych pajączków, skóra nie jest aż tak cieńka.
 
Do góry