reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Cerazette

monika_pk pisze:
póki co nic mi sie nie dzieje po Cerazette.....ale jak przestane karmic zamierzam zmienic na inne,które nie zmniejszaja libido...słyszałam ze w sklepach zielarkich mozna kupić zioła na zwiekszenie libida ;)

Monika, od kiedy można brać cerazette? trzeba czekać na normalny okres czy bierze się po prostu od dowolnego dnia?
"normalnie" tabl antykoncepcyjne łyka się albo od pierwszego albo ostatniego dnia miesiączki, a te??
 
reklama
No i nie trzeba robić 7 dniowej przerwy, jak przy innych tabletkach, tylko bierze się je cały czas.
 
Dostałam dziś receptę i mam pytanka:
ile kosztują?
jak je tolerujecie?
czy mają jakiś wpływ na ilość mleka?
 
no i jak się czujecie dziewczyny po cerazette?? nic się nie dzieje z laktacją itp.?
pytam, bo w tym tygodniu podjadę na kontrole do gina i chciałabym już zacząć coś brać... :p
 
ja cerazette brałam przez 6 miesięcy i nic się nie działo!zadnych problemów z laktacją czy z nocnymi igraszkami!byłam i jestem z nich bardzo zadowolona!po odstawieniu cerazette zaczełam łykać logest i tu klapa!!!urosłam w tyłku w biuście i miałam poranne mdłości po2miesiącach stosowania!!rozmawiałam z ginem na temat spirali a on mi na to że nie zabardzo!!no bo jak chce mieć drugie dziecko to przydałoby się za jakieś dwa trzy lata...powiedziałam mu ze nie planuje ciąży przez najbliższe 5lat!na co on że spirale to się zakłada jak już się w ogóle nie planuje dziecka!!i namiętnością jeża dalej papla że tylko tabletki!a ja mam gdzieś te wynalazki i zmieniłam gina ;D ;Dteraz czekam na@ i zakładam!jedno co mnie przeraza to to że trzeba ją założyć w 1,2,albo3 dniu@!!(okropnie niechigieniczne i krępujące jak dla mnie ale...dam rade)
 
reklama
Dziewczyny ja dostałam zastrzk Depo-Provera i jestem w niebie, bo nie muszę pamiętać o tabletkach. Bo z tego co wiem to trzeba dokładnie o tej samej godzinie je brać a ja jestem zapominalska strasznie... Zastrzyk jest raz na 11 tygodni, więc mam luz :)
 
Do góry