reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Cesarka za pieniądze

Dwa lata temu rodziłam sn i teraz trzy tygodnie temu miałam CC ze względu na dużą masę dziecka i powiem szczerze, że wolałabym 10 razy rodzić naturalnie niż mieć tą jedną cesarkę... Dochodzenie do siebie jest mniej więcej porównywalne czasowo, chociaż te ciągnięcie rany po CC pewnie jeszcze długo będzie odczuwalne.
 
reklama
Ja akurat miałam wskazanie do CC ale jak pisały dziewczyny najlepiej się przejść kliniki gdzie robią CC za pieniądze... Albo pogadać z lekarzem prowadzącym, czasem jak pracuje w szpitalu to można się dogadać.. przynajmniej tak słyszałam.

Jestem 2 tyg po cc z wyboru za którą płaciłam i to były najlepiej wydane pieniądze w moim życiu. Pionizacja też nie była straszna, także to chyba zależy od człowieka dochodzenie do siebie. Ja wiem, że nie przetrwałabym sn;)
Ja się cieszę że miałam dwa cięcia... I cieszę się że miałam wskazania, że nie musiałam próbować sn. Nie wiem czemu ale panicznie się bałam właśnie porodu sn.. a po cesarkach szybko dochodziłam do siebie ;-) po pierwszej po 2 dniach już normalnie chodziłam a po tygodniu jakbym w ogóle tego cięcia nie miała a po drugiej trochę dłużej dochodziłam do siebie bo to był inny szpital i pionizacja była po 12 h a nie po 6 jak przy pierwszym
Mnie czeka 3 cc z racji wady szyjki..najbardziej sie boje znieczulenia:/...rodzilam 18 i 13 lat temu..teraz pewnie jest inaczej
Też się bałam znieczulenia :p nie było tak źle ;-) miałam podpajęczynówkowe
 
Najlepszym rozwiązaniem jest poród CC w prywatnej klinice.Bo nawet jak zapłacisz lekarzowi, to może sie okazać że na dyżurze trafi sie ktoś inny i będzie kazał rodzic sn.

Ja na szczęście rodziłam tylko 2h i modliłam sie , żeby tylko nie cesarka.
 
Witajcie mamusie. Nie chce krytyki.. interesuje mnie czy jest tu kobieta która załatwiła sobie cesarka w szpitalu w radomiu? Ile ją to kosztowało?
Da sie, trzeba znaleźć dobrego lekarza
Najlepiej prywatnie. Ja niestety nie trafiłam dobrze i zanim zrobili cesarkę to się niesamowicie namordowalam nie życzę najgorszemu wrogowi takiego bólu. A cesarka spoko bólem bym tego nie nazwała bardziej dyskomfort.
Niestety to jest taki indywidualna sprawa że nie przewidzisz czy lepiej zniesiesz naturalny czy cesarkę to bardzo ciezki wybór , aaa no i nie musisz wybierać prywatnych klinik czy cos, tylko lekarza który pracuje w zwykłym szpitalu
Jakbyś rodziła w KRK to miałabym kogoś do polecenia na Kopernika
 
Ja po okropnym porodzie sn marzylan o cc przy drugim dziecku. Zdecydowalam sie na znieczulenie zewnatrzoponowe i mialam wspanialy porod. Jezeli nie masz wskazan zdrowotnych do cc moze to byloby lepszym wyjsciem? Bedac w szpitalu obserwowalam dziewczyny w trakcie pionizacji itd. Nie chcialabym byc w ich skorze.... Ale to tylko taka luzna opinia,moze warta rozwazenia....
Popieram. Jestem po dwoch cesarskich cieciach. Drugie bylo 4 miesiace temu. Boli mnie pecherz jelita blizna szarpie i swedzi. Po.pierwszej porobily mi sie zrosty w otrzewnej przez co czesto bolal mnie brzuch pod czas seksu. Niestety o zrostach dowiedzialam sie dopiero w trakcie drugiej cesarki. Na prawde .. Zastanow sie jeszcze. Cesarksie ciecie wcale nie jest takie cacy jak sie ogolnie przyjelo.
 
reklama
Popieram. Jestem po dwoch cesarskich cieciach. Drugie bylo 4 miesiace temu. Boli mnie pecherz jelita blizna szarpie i swedzi. Po.pierwszej porobily mi sie zrosty w otrzewnej przez co czesto bolal mnie brzuch pod czas seksu. Niestety o zrostach dowiedzialam sie dopiero w trakcie drugiej cesarki. Na prawde .. Zastanow sie jeszcze. Cesarksie ciecie wcale nie jest takie cacy jak sie ogolnie przyjelo.
Po sn też mogą być komplikacje... Nie ma reguły. Ja po dwóch CC nie mam żadnych objawów i powikłań. Zależy wszystko od naszego organizmu i lekarza który robi cięcie...
Wiadomo sn zdrowszy dla malucha ale jak autorka podjęła decyzję o CC to nie ma co jej przekonywać do sn bo nie takie było jej pytanie i prośba ;-)
 
reklama
Do góry