reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Chętnie bym wyjechała, ale...

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Asia biuro może dać tak jak ma zakontraktowany dany hotel :tak: a sam hotel przy bezpośredniej rezerwacji już sobie może robić co chce . w tamtym roku w hotelu w którym byliśmy - taki przykład Ci podam . Nie można było mieszkać w pokoju 2 osobowym 2+2 ( dwójka dzieci pow. 2 lat ) tylko trzeba było już brać rodzinny . Mozna było tylko z jednym pow. 2 i jednym młodszym niż 2 . Jak dzowniliśmy bezpośrednio to się okazało że można . i płaci się tylko za osoby dorosłe . No ale u Ciebie wyjazd na własną rękę nie wchodzi w grę . a tak z ciekawości nie boisz się tak jechać ? Ogarniesz sama 4 dzieciaków ? Bo kurczę ja to się z moją dwójką boję co to będzie na lotnisku . Już dzieciakom identyfikatory nabyłam :-D:-D

O! dzięki za info :) fajnie że z nimi można się bezpośrednio dogadać bo niestety niełatwo jest znaleźć ofertę w której nie musimy dodatkowo płacić tylko dlatego że mamy 4 dzieci.
Wiesz że się nie boję lecieć z dziećmi sama? W sumie jedną maluśką mam uziemioną, bo nie chodzi jeszcze, drugą za rękę a chłopcy sami pięknie się pilnują. Gorzej już z rezerwacją miejsc w samolocie tak, żeby wszystkie były blisko, ale to już kwestia odprawienia się odpowiednio wcześnie.
 
reklama
w większości linii na szczęście nadal matki z dziećmi mają pierwszeństwo Asiu.
 
Cześć:)

My też planujemy wyjazd zagraniczny:) Celujemy w Grecję na wrzesień. Czy któras może była albo wybiera się??? Olek w październiku końcy 2 latka więc stwierdziliśy, że to dobry moment aby wkykorzystać, że płacimy za niego tylko symboliczną sumę:-p
Będziemy brali napewno lasta.

edit:

Dopiero zauważyłam, że to ejst forum Alfa Star.. hmm do Grecji chyba nie macie wycieczek...
 
dysponujemy ofertą wyjazdów na wyspy Greckie- Kreta, Korfu. A moment idealny- trzeba wykorzystać ,że maluch nie skończył jeszcze 2 lat
 
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry