reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

• Uwaga! Zaczynamy odliczanie! Tego nie przegap i przygotuj się z nami do Świąt. mam nadzieję, że ten link zadziała ;) Jesli masz problem z wysłaniem zgłoszenia - napisz do mnie - aniaslu KALENDARZ ADWENTOWY - kliknij

A jesli wybierasz się w zimową podróż nie zapomnij wziąć ze sobą tego zestawu. Co wolisz? Ciepły śpiworek do wózka, czy miękką wkładkę. Ja osobiście jestem fanką mufki. Zobacz i wybierz!

reklama

Chłopak czy dziewczyna

Margo1991

Zaciekawiona BB
Rozwiązania
0
Hej dziewczyny jestem niecałe dwa tyg przed terminem i nadal nie mam pewności co do płci dziecka. Lekarz też. W załączniku dodaje zdjęcie może ktoras z was coś zobaczy ja tu nie widzę kompletnie nic pomóżcie

Załączniki

reklama

Margo1991

Zaciekawiona BB
Rozwiązania
0
Na polowkowym usg prenatalnym lekarz stwierdził że chyba dziewczynka bo nie widzi zeby coś merdało ale nie widzi też pisiulki i tak było za każdym usg ze dzidzia nie chciała się pokazać aż do usg dwa tyg temu gdzie znowu meczylam lekarza no i pokazał mi to i twierdził że dziewczynka ale ja tu nic naprawdę nie widzę i jakoś mu nie wierzę hehe czy możliwe jest zeby powiedział mi tak żebym to już nie meczyla o ta płeć?

czarnu1a

Fanka BB :)
Rozwiązania
0
Nie widać za dużo , ale coś mi mówi że może chłopak ;) ważne by zdrowe , nie ważne czy dziewczynka czy chłopiec

Ostatnia edycja:
Rozwiązania
0
Ja tu też kompletnie nic nie widzę :) ale jak nic nie widać to pewnie dziewczynka :) u mnie już od 13 tygodnia było widać że coś dynda. Na wszelki wypadek kupuj dla dzidzi neutralne szarości :D

92Tynka92

Rozwiązania
3
Na tym zdjęciu to jest widok na twarz dziecka od dołu. Widać dziurki w nosku, zarys ust, oczodoły.

reklama

92Tynka92

Rozwiązania
3
Z tego zdjęcia na pewno płci nie określił bo tu widać twarzyczkę.

reklama

Margo1991

Zaciekawiona BB
Rozwiązania
0
Z tego zdjęcia na pewno płci nie określił bo tu widać twarzyczkę.
Kiedy właśnie na podstawie tego zdj pokazywał mi że to niby są wargi sromowe itd i mówi że mi wydrukuje na dowód tego. Czyli pokazał mi byle co byle bym dała mu już spokój z tą płcią....

Polecamy

null

null

Nowe wątki

reklama

Nowe pytania

Do góry