reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Chłopiec czy dziewczynka? lista naszych dzidziolków!

Zrobilam sobie "tecik". Na 63% dziewczynka. Tak czuje od poczatku chociaz ostatnio zmieniaja mi sie przeczucia...
 
reklama
Ja próbowałam zrobić ale dla mnie to chyba bez sensu. ja chcę taką zabawę dla spodziewających się bliźniąt. Bo ja nie mogę na większość pytań odpowiedzieć bo mam na przemian. ;) to może jednak wskazuje na wymarzoną parkę??? może już jutro się coś wyjaśni po usg...
 
Dziewczyny najlepsze jest to, że na ostatniej wizycie gin stwierdził, że ma już swój typ co do płci dziecka! Kiedy jednak zapytałam go jaki stwierdził że jeszcze nic nie powie! Myślałam ze go zabije! Moja ciekawość mnie rozwalała a on z usmiechem ( bo tak wogóle to trafiłam na świetnego lekarza) poczekamy jeszcze! W sumie rozumiem ale mozecie sobie wyobrazić!? :laugh: ;)
 
A ja mam nadzieję że na wizycie 26 kwietnia dowiem się już o płci maleństwa! Jeju już nie mogę się doczekać! ;)
 
pytałam mojej gin i powiedziała ze jak maleństwo pokarze to 9 maja na pewno juz będziemy znać płec
 
a ja już za dwa tygodnie idę na USg połówkowe, więc już na 99% się dowiem .. co prawda mówią, że ciekawość to pierwszy stopień do piekła... ale ja chcę wiedzieć :)
 
reklama
No moje małe przez całe badanie się chowalo i dalej nic nie wiem co do płci.... ;D
 
Do góry