reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Chłopiec czy dziewczynka? lista naszych dzidziolków!

reklama
Ja czuję , że to choópczyk ale w drugiej ciąży miałam przeczucie , że to dziewczynka a był chłopak ;) Tak więc na moim przeczuciu nie mogę polegać :laugh:
 
a mnie się znów dziś śniło że urodziłam bliźnięta - chłopców. Margolis moze twoja ciąża jest zaraźliwa, moze do tej pory jeden dzidziuś tak dobrze sie ukrywał ;D
 
powiem ci Margolis że sama nie wiem, z jednej strony tak ale wtedy chciałabym parkę a zdrugiej wiem ze bylo by mi bardzo ciężko. W Gdańsku nie mamy rodziny, mąż rano wychodzi od pracy, wieczorem wraca, córcie do przedszkola trzeba zaprowadzić, bylo by bardzo cieżko. Oczywiscie jak by sie okazało ze jednak dwójeczka to też bym sie ucieszyła choc nie sądze aby na tym szczegółowym usg w 12 tyg mogłby sie ktos schować ;D. Myśle ze u mnie jest to spowodowane tym ze mój maż jest z bliźniaków ;)
 
Ja od samego początku jak zobaczyłam na teście dwie kreski śmiałam się, że to bliźniaki...chociaż u mnie w rodzinie ich nie było nigdy....u męża brata w tamtym roku się urodziły...(niestety w 5 miesiącu i ...są aniołkami )....a teraz czuję, że to dwa facety ;)
 
reklama
Ja już wiem i mój mąż faktycznie wiedział co zrobił, był pewien na 99%.
A tata,dziadziuś, aż podskoczył z radości!

MAMY SYNUSIA !!!!!!!!
 
Do góry