reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Chłopiec czy dziewczynka? :)

Dołączył(a)
22 Czerwiec 2020
Postów
4
USG, 14tc. Jeden lekarz mówi: dziewczynka, jeden mówi chłopiec 😊

A według Was? 😀
 

Załączniki

  • IMG_20200622_162414.jpg
    IMG_20200622_162414.jpg
    713,5 KB · Wyświetleń: 799
reklama
Rozwiązanie
Pokaże Wam swoje zdjęcie z 12w4d. Dzidzia leży, ale ciężko mi dojrzeć nuba. Bo nie wiem czy to ręka, noga gdzieś nie zachodzi. Lekarz nic nie mówił. W pierwszej ciąży po pierwszych prenatalnych miałam mieć na 97% chłopca a jestem mama dziewczynki ;). Także ciekawa jestem czy teraz będzie upragniona siostra dla córki czy wyczekiwany syn dla męża ;).
Według mnie dzidzia leży tutaj bokiem i nie widać wyrostka. Także chyba będziesz musiała trochę jeszcze poczekać...rozumiem to bo sama się niecierpliwie :) pozdrawiam i życzę zdrówka
 
Gdyby zdjęcie było z boczku zrobione to tak jak dziewczyny powyżej mówiły - wyrostek układa się przy chłopcu wzwyż, a przy dziewczynce bardziej rownolegle. Masz może inne zdjęcie?
 
reklama
reklama
Do góry