reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Chłopiec czy dziewczynka?

Kesjehn

Początkująca w BB
Dołączył(a)
12 Luty 2023
Postów
29
Dziewczyny ponieważ z tego co przeglądałam forum nieraz miałyście rację. Może któraś po swoich doświadczeniach podpowie chłopczyk czy dziewczynka? Na wizycie nie zapytałam mam swój wiek i skupiłam się na tym żeby było zdrowe. Z czasem jednak ciekawość bierze górę a tym bardziej że mam dwóch chłopców już. Na kolejną wizytę muszę poczekać. Mąż przekonany że będzie chłopak a ja no cóż.
 

Załączniki

  • IMG_20230212_184909_305.jpg
    IMG_20230212_184909_305.jpg
    1,8 MB · Wyświetleń: 580
reklama
Dziewczyny ponieważ z tego co przeglądałam forum nieraz miałyście rację. Może któraś po swoich doświadczeniach podpowie chłopczyk czy dziewczynka? Na wizycie nie zapytałam mam swój wiek i skupiłam się na tym żeby było zdrowe. Z czasem jednak ciekawość bierze górę a tym bardziej że mam dwóch chłopców już. Na kolejną wizytę muszę poczekać. Mąż przekonany że będzie chłopak a ja no cóż.
Ktory tc?
 
Wydaje mi sie, ze zdjecie srednio nadaje sie do oceny. Tak jak pisze Lady Loca troche wrozenie z fusow, u mnie lekarz dwa razy sie pomylil tzn raz sie pomylil a raz zostaly wysnute przypuszczenia, ktore sie nie sprawdzily. Moj pierwszy syn mial bardzo ppdobme zdjecie z usg z 13 tc
 
No , tu dziewczyny mają rację, że ze zdjęcia niewiele idzie wyczytać.
Jedna osoba postawi na chłopaka, druga na dziewczynkę.
Także ... cierpliwości na inne ułożenie się dziecka 😉
 
Lepiej nie nastawiać się na nic i poczekać spokojnie 😊 u mnie prawie w 14tc lekarz postawił na chłopca w 95% za tydzień mieliśmy wynik nifty a tam „dziewczynka” 😂 okazało się, ze to co sterczało to nie był wyrostek a kawałek pępowiny 🤷🏻‍♀️🙂 i powiem szczerze, ze było mi po tygodniu ciężko się przestawić 😅
 
Lepiej nie nastawiać się na nic i poczekać spokojnie 😊 u mnie prawie w 14tc lekarz postawił na chłopca w 95% za tydzień mieliśmy wynik nifty a tam „dziewczynka” 😂 okazało się, ze to co sterczało to nie był wyrostek a kawałek pępowiny 🤷🏻‍♀️🙂 i powiem szczerze, ze było mi po tygodniu ciężko się przestawić 😅
Nie nastawiam się to czysta ciekawość. Nie ukrywam że przy dwóch chłopcach chciałabym.... Tym bardziej że kolejnego już nie będzie. Dzisiaj odbieram wyniki badań prenatalnych najważniejsze żeby było zdrowe 🙂
 
Zeby ocenic wyrostek plciowy to musi byc bardzo dokladne zdjecie a odpowiedniej plaszczyznie. Wtedy jest duze prawdopodobienstwo na okreslenie plci.
 
reklama
Nie nastawiam się to czysta ciekawość. Nie ukrywam że przy dwóch chłopcach chciałabym.... Tym bardziej że kolejnego już nie będzie. Dzisiaj odbieram wyniki badań prenatalnych najważniejsze żeby było zdrowe 🙂
Jako mama dwoch a w zasadzie zaraz trzech chlopcow doskonale Cie rozumiem❤️ zamykam fabryke😂 teraz pozostaje mi czekac na wnuczke😂 A robilas nifty albo sanco?
 
Do góry