reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Chłopiec czy dziewczynka?

Dołączył(a)
12 Październik 2022
Postów
9
Dziewczyny czy coś tu widać? Chłopczyk & dziewczynka?
Byłam u lekarza natomiast nie pytałam o płeć myślałam ze to zdecydowanie za wcześnie ale czytając niektóre posty dziewczyny się dowiadywały w 13 tyg 🙈
Pozdrawiam.
 

Załączniki

  • IMG_20230314_094512.jpg
    IMG_20230314_094512.jpg
    1,3 MB · Wyświetleń: 619
reklama
To zależy od ułożenia dziecka czy można w tak wczesnym etapie wywnioskować płeć.
Fakt ze u nas syn rozkroczył się centralnie w 12tygodniu i już wtedy jak na dłoni było widać jego płeć 😉 że to murowany chłopak.
Ale no właśnie - rozkroczył się i zdjęcie pokazywało centralnie to co ma między nogami.

Ale tu u ciebie jest to niestety raczej jeszcze nie do sprawdzenia.
 
Jakby lekarz cos widzial i mial pewnosc to by cos sam powiedzial. Jestes w 11+0 to moze byc jeszcze troche za wczesnie na okreslanie plci na podstawie wygladu wyrostka plciowego.
 
W 11 tygodniu jeszcze płci nie widać;) ja byłam u lekarza 11+5 i mi nie powiedział, a ja nie pytałam bo wiedziałam że on nie będzie wiedział ;)
 
Dziewczyny czy coś tu widać? Chłopczyk & dziewczynka?
Byłam u lekarza natomiast nie pytałam o płeć myślałam ze to zdecydowanie za wcześnie ale czytając niektóre posty dziewczyny się dowiadywały w 13 tyg 🙈
Pozdrawiam.
U nas 12+5 badanie prenatalne Pani doktor nie powiedziała nic uśmiechała się tylko bo ja podejrzewałam chłopca. Raczej wskazywało na dziewczynkę, 16 tydzień moja ginekolog stwierdziła że RACZEJ chłopak, niestety maluch przybrał taką pozycję że nie dała stu procent. Więc dalej czekamy na połówkowe.
 
reklama
ja właśnie nie jestem pewna czy to na pewno wyrostek 🤔 ale aż jutro lekarza się spytam o płeć. Może u mnie widać już będzie 😁
Ja byłam w 13 tygodniu jak mi lekarka na prenatalnych powiedziała, że nic chlopiego tutaj nie ma i wygląda bardzo dziewczęco i tak już zostało, a dokładnie w 20 tygodniu ładnie było już widać wargi sromowe
 
Do góry