reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

choroby dzieciaczków :(

Oby Natalce i Mirusiowi szybko przeszly katarki i bole gardelka.

Jesli chodzi o Ale i kupki, to robi bardzo rzadko ostatnio. Najpierw nie zrobila przez 3 dni, a teraz juz 1,5 doby minelo od tej jednak kupci... Ale bylismy u naszej pediatry i mowila, ze jesli nie ma kupy po 3 dniach, to dopiero trzeba sie martwic, a inny lekarz mowil, ze dopiero jest zle jak nie ma stolca po 2 tyg!!! ::) Jeszcze w szpitalu polozne tez mowily, ze pokarm z piersi sie bardzo dobrze wchlania w organizm dziecka i nie ma z czego "stworzyc" kupci ;) dlatego moze byc rzadko. Poki co wiec sie nie martwie.
 
reklama
a+t - mój mi robił wcześniej co 2 - 3 dni - nawet jak był w szpitalu i to samo słyszałam - dopiero teraz się wyrobił z kupkami
 
lekarka stwierdziła, że Mireczek jest zdrowy i w poniedziłek może być szczepiony :D :D :D

acha - szczepionka mu sie zrobiła brzydka - wygląda jak wielki ogromny syfek ( o średnicy 0,5 cm) wypełniony płynem kremowym w środku - pytałam się o to lekarki - obejrzała i powiedziała, że tak ma być - więc nie denerwójcie się jak coś takiego zobaczycie. Od kilku dni z powodu tego bądla jest marudny - też powiedziła, ze to tak może być - bo to go może uwierać i pobolewać - a więc dziewczyny cierpliwości.
 
A mój synek ma jeszcze pępek - to już 5 tyg. Wiem, że to nie choroba, ale jest już dla nas męczące. Pędzlujemy go średnio co 3 godziny i jeszcze siedzi (spirytus i jeszcze gencjana). Jak długo jeszcze? Czy Wasze dzieci też mają jeszcze pępowiny??
 
gosiek289 pisze:
acha - szczepionka mu sie zrobiła brzydka - wygląda jak wielki ogromny syfek ( o średnicy 0,5 cm) wypełniony płynem kremowym w środku - pytałam się o to lekarki - obejrzała i powiedziała, że tak ma być - więc nie denerwójcie się jak coś takiego zobaczycie.

Ja wlasnie dzis przyuwazylam przy kapieli (kapalismy rano, bo maz pracuje do nocy :(), ze zaczyna sie ta szczepionka pojawiac :( Taki pecherzyk urosl...

Bylismy w piatek u lekarza i Alusia wazyla 3790 g :D :laugh:
 
Założyłam nowy wątek z wagą dzidzi - wpisujcie wagi waszych maluszków
a+t - mój waży o 2 kg więcej od twojej - zawsze mówiłam, ze mam małego słonika :D ;D
 
Witam! Tamarunia możesz napisać co ci lekarz powiedział na tą wysypkę na główce i buzi Hafsy? bo u nas też coś takiego się przyplątało, ponad tydzień temu, jakby Emilka maiała przyszcze... wprawdzie lekarz określił to jako trądzik niemowlęcy i że to jeszcze przez hormony z łożyska ale już sama nie wiem bo to wygląda strasznie :( dobrze że przynajmniej to jest niebolesne... słyszałyście może o czymś takim?
 
reklama
A wiec tak:


Na prawde przykro az soie robi kiedy nasze dzieciaczki tak sie mecza!!!!niech wszystie wtracaja do zdrowia!!!

A u nas tak:
Zoltaczka: calkowicie znikla:)
Oczka: stosuje sol fizjologicznaktora w zasadzie nie pomaga:( przyszedl test z laboratorium, ktory wykazal ze to nie infekcja, a wiec co?chyba jeszcze raz pojde do lekarza, niestety w uk jest tak ze wszystko zalatwiasz przez lekarza ogolnefgo, dopoki on nie da skieriwania do specjalisty to nawet nie ma szans, a zeby dostac sie do specjalisty mija ........aj lepeij nie mowic ile czasu!!!!o zgrozo!
Pryszczyku:Wysypka jest cytuje lekarza ogolnego: dzieci czasem maja tak wysypke, i w zasadzien nie wiadomo od czego . No nie wytrzymam!!!!dla taka masc i moze pomoe?dzis zaczynamy stosowac, ale juz jest lepiej!bo przemywalam rumiankiem buzke, i schodzi!!aha i wykrylam od czago to ma:od pierza(chyba, zawsze jej si8e pojawialy no3we pryszczyki po tym jak spala z nami pd kordla z pierza!)przestlaismy spac z nia i pryszczyki nowe sie nie pojawily.
Ciemieniucha:stosujemy specjalna miszanke parafiny z czyms tam na recepye, myje sie glowke dziecka jak mydlem, super dziala! rewelacja!


no wiec jest trochr tego, ale juz niedlugo moze brdzie ok!
 
Do góry