reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

choroby dzieciaczków :(

a+t+? pisze:
gosiek289 pisze:
acha - szczepionka mu sie zrobiła brzydka - wygląda jak wielki ogromny syfek ( o średnicy 0,5 cm) wypełniony płynem kremowym w środku - pytałam się o to lekarki - obejrzała i powiedziała, że tak ma być - więc nie denerwójcie się jak coś takiego zobaczycie.

Ja wlasnie dzis przyuwazylam przy kapieli (kapalismy rano, bo maz pracuje do nocy :(), ze zaczyna sie ta szczepionka pojawiac :( Taki pecherzyk urosl...

dziewczyny jakie szczepionki ??? moja Amelka jeszcze nie dostała???

Amelka też ma tzw. trądzik niemowlęcy, dostaliśmy maść chłodzącą do zrobienia w aptece i nic nie pomaga. Oczywiście przemywam ruminakiem, wcześniej przemywałam przegotowaną wodą i nic !!! Lekarz powiedział, że mam się nie przejmować :p
 
reklama
Ewe, dzieci są szczepione w szpitalu na drugą dobę przeciwko żółtaczce i gruźlicy, więc Amelka musiała być zaszczepiona. Nie martw się, zajrzyj do książeczki zdrowia :-)
 
Dzięki Abryz :) kamień z serca ....
I dopiero teraz a+t wychodzi wam ta szczepionka ? ło bosze
 
słyszałam że potrafi ta szczepionka nawet do roku się babrać

a na ciemieniuchę bardzo dobra jest zwykła oliwka wtarta po kąpieli w główkę i potem należy to szczoteczką z włosi wyszczotkować i tak .... przez jakiś czas
 
Mi też pediatra mówiła, że ta szczepionka zacznie się robić brzydka, może ropieć po jakiś 3 tyg. i faktycznie może tak być aż do roku. Lekarka mówiła mi też żeby niczym tego nie smarować, ani przecierać- nawet spirytusem. Trzeba Utrzymywać ją tylko w suchym stanie.
 
a mi mój Mirek okropnie płacze - od czasu jak ta szczepionka zrobiła się "syfkowata"
Już nie wiem co robić, żeby nie płakał - nic nie pomaga :( :( :( :(
 
PLACZ DZIECKATO TAKI BOL DLA MATKI,NATALINKA TEZ OSTATNIO PLACZE DUZO W CIAGU DNIA,A MI GLOWA PEKA,TYLKO BY JADLA I JADLA,POLOZNA MOWI,ZE JAK JE CZESTO TO DOBRZE,ROSNIE TO DOBRY ZNAK,ALE JA WCIAZ MAM WATPLIOSCI CZY MOJ POKARM JEJ WYSTARCZA,NO BO JAK TAK CALY CZAS BY JADLA!!!!!!!HMMM JUZ SAM NIEWIEM
 
reklama
u mnie on potrafi wyssać do ostatniej kropelki - serio są puste ::)- i płacze - to muszę mu dorobić - przeważnie dojada między 30 - 60 ml.

a dzisiaj Mirek całą noc przespał z nami w łózku - zasnął ze mną o 22 i już mi się w nocy nie chciało go przeżucać do łóżeczka

dobrze, że w nocy wogóle nie płacze :D :D - tylko posteka, że jest głodny - dostanie cyca i idzie spać
 
Do góry