reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

choroby dzieciaczków :(

przeczytałam o robieniu kupki twojego dziecka,jabko rozwalnia wiec nie podawaj dziecku jabka .jak chce iśc do ubikacji i mam zatwardzenie to jem jabłko kto ci tak polecił
 
reklama
wszystkim dziewuchom wszystkiego gratuluję...zabków nowych,zdrowych uszu und so weiter...
wesolutka powodzenia...
mam pytanko...Kiniuśka ma jedno oczko normalne,a drugie hmm...nawet nie wiem jak to opisac dolna powieka jak jest i na niej rzęski...to Kiniuśka ma jakby zupełnie schowane te rzęski,bo nacodzi na nie fałdek skóry,który jest pod powieką jakby...wiadomo jak??????????
pytałam o to p.pedistrę to mi przepisała krople na oczko,jakby ropialo...ale kurdele bele po co krople jak nie ropieje???a ona nic nie widzi????no to kurde nie wydaje mi się normalne,bo jak patrzy w dół to ten fsłdek skóry aż na oczko jej nachodzi...schizuję????

Witaj Biedronko!!!

Proszę powiedz mi jak rozwiązał się problem oczka twojej dzidzi moja ma to samo!!!! Lekarze zmieniają kropelki i straszą operacją, a nawet nie wiedzą sami co naszej Mi dolega. Proszę pomóż.

Mirabell
 
podnoszę znowu wątek, nie mam się czym za bardzo pochwalić, nie wiem też czy jestem pierwsza wśród majówkowych mam, ale moje dziecię chyba ma ospę:baffled::szok:. Nie szczepiłam jej, to fakt, ale też nie sądziłam, że po 3 miesiącach przedszkola sobie taką wirusówkę przyniesie:sorry2:. Jutro idziemy do lekarki, po potwierdzenie diagnozy. Wysypało ją pierwszy raz wczoraj, takie małe punkciki( 3 sztuki) na głowce i czole, a dzisiaj to już mamy wszędzie po trochu, no i doszła temperatura (38,5):-:)wściekła/y: buuuu
 
ferula lepije przejsc ospe teraz,bedzie mialam mala z glowy.

Natalka mialam kontakt z chorymi dziecmi na ospe i ja nie odpadla,a mialam nadzieje,ze tak.Calej jej grupa przeszla ta chorobe:baffled:
 
ferula
moja Ania miała ospę w wieku 10 lat - ja się zaraziłam od niej w wieku 31 lat
wierz mi - ona miała luzik
u mnie były meeeega wielkie bąble - przez 3 lata miałam blizny:-(
a więc to dobrze, że teraz jest chora - bo im mniejsze dziecko tym lepiej przechodzi
i na dodatek drugi plus - nie będzie chora na ospę w ciąży - mojej koleżanki koleżanka ( oj nagmatwało się z koligacjami:baffled:) - załapała ospę w ciąży - to był stres ....czy z dzieckiem OK
 
U nas też na osiedlu ospa panuje/ panowała , wiele dzieci było chorych !
Oj tam ospa to nic takiego przejdzie teraz i będzie ok, ja przechodziłam w wieku 13 lat .
 
dziewczyny moja marsyie juz nie sypie ale jak tylk odostaje Eurespal jest cała w liszjach. Niestety to jedyny syrop ktory chamuje u niej rozwój przeziebienia w zapalenie oskrzeli, bo podejrzewaja u niej nadreaktywnosc oskrzeli i trzeci migdał. Juz sie boje....
 
Kurczę Głuszku ty to się masz z tymi chorobami dzieciaczków. Marysię bardzo długo męczy ta alergia! A ma jeszcze jakąś pokarmową??? Poli przeszło całkowicie jak miała gdzieś 1,5 roku. Raz tylko wyszły jej liszajki po zapachowym płynie do kąpieli (dla dzieci oczywiście).

Ja na ospę Polę zaszczepiłam. W żłobku panowała jakiś czas temu, ale Polę z racji szczepienia ominęła.
 
no pewnie ze ma, po mleku jej sie poliki robia szorstkie, po lekach czasami, i jak długo cos je np. jak jej podawałam tran to po 2 tygodniacj ja na maksa zesypało. Ale ryby je - tak od czasu do czasu, mleko tez pije od czasu do czasu ale jak pila codzinnie to miała jednak szosrtkie te poliki. Ale twoja Pola to w porównaniu do mojej Marysi miała malutka alergie. Ja nie znam ani na forum ani w realu dziecka ktore by mialo taka silna alergie jak ona.
 
reklama
No właśnie. Biedna Maryś! Pola Bebilon Pepti piła gdzieś do 2 urodzin, potem normalny Bebilon, a teraz pije kaszę mannę na zwykłym mleku i nic nie ma.
 
Do góry