reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

choroby dzieciaczków :(

ciemiaczko sie zarosnie jak wszystkie zeby wyjda.a na katar pomagaja krople EUPHORBIUM.a moja Olivka jak chodzi to zgina kolana i kuca czy wiecie czego to objaw a moze to od nowych butow ja nozki bola?
 
reklama
Moja też ma jeszcze duże ciemiączko- 2x2 cm. D3 teraz nie bierze, bo lek. pow., że dopiero po wakacjach, bo teraz jest dużo słońca. Przecież dzieci mają jeszcze czas na zrośnięcie ciemiączka! Zazwyczaj zrasta się do 18 m-cy- a to i tak zazwyczaj, więc odstępstwa w tę, czy inną stronę są ok. Chyba?;-):-p
 
Dzięki dziewczyny, to mnie trochę uspokoiłyście. Poczekam cierpliwie i bedę kontrolować, Vigantolu dalej będę dawać jedna kropelke i poczekamy !

Helunia może włąsnie cos z bucikami jest nie tak ?
 
Helunia no cos ty mojemu ciemiaczko zaroslo juz nie wiem kiedy ale jak bylam u lekarza jak mial 11 miechow to juz bylo zarosniete a zeby wlasnie zaczely mu dopiero wylazic jak mial 11 miesiecy i ma dopiero 4 wiec chyba nie ma to zwiazku. chyba ze u mojego dziecka jest odwrotnie i czerpal caly wapn na ciemiaczko a jak juz zaroslo to dopiero zeby wylazly:rofl2::crazy:
No i pediatra kazala mi po roku odstawic wit D tylko 6 kropli cebion multi. Ale oczywiscie neurolog ostatnio kazal dawac i jak zwykle wybor nalezy do mnie i sama musze decydowac co lepsze dla mojego dziecka. Chyba bede dawac po jednej kropli jak nie bedzie danego dnia na sloncu i potem od jesieni...:confused2:
 
Widze ze dzieciaczki narazie nie choruja...To bardzo dobrze!!:tak:
Qrka jak ja sie wczoraj naczytalam w necie o tym wedrowaniu jader to se w lekka panike wpadlam bo byly tam i uspojajajace info. ale i byly jakies straszliwosci a ja oczywiscie musze sie skupiac na tych strasznych :baffled: Pociesza mnie fakt ze jemu w kompieli schodza oba...czyli wlaza jak jest mu zimno albo sie zdenerwuje a pod wplywem ciepla wracaja a to ponoc ok w tej sytuacji. No ale i tak ciagle teraz o tym mysle, qrna wczoraj to zasnac nie moglam bo juz jakies czarne wizje...:sick: Boje sie zeby nie mial z tym potem problemow, nawet jak juz zejda podobno moga miec tendencje do uciekania:baffled:
 
ANGIE JAKO MATKA ZAWSZE BEDZIE CZLOWIEK MYSLAM,jak bedzie, co bedzie,wieczne pytania?ale wydaje mi sie,ze jest wiele takich przypadkow,ktore nie koniecznie musza sie skoczyc problemem w starszym wieku,badz dobrej mysli
A czy macie isc na jakas kontrone,badania???
 
hmm, ja znam dorosłego mężczynę, który w dzieciństwie i do teraz ma wędrujące jądra(zwłaszcza w kąpieli lubią się schować), jak dziecko miał nawet operację, bo jedno podobno w ogóle nie chciało zejsć,ale na pocieszenie powiem, że nie ma żadnych problemów, jest sportowcem, sprawy tego, tego wychodzą git, ma porobione badania nasienia i wszystko wskazuje, że nic nie szwankuje, dzieci co prawda jeszcze nie ma, ale ma jeszcze czas;-)I dodam, że facet z niego jak dąb!
 
reklama
Nie no mamy teraz szczepienie w pazdzierniku i ped powiedziala ze na kazdej wizycie kontrolowac narazie do 2 rz tylko obserwowac a potem nie wiem co chyba jak nie zejda to do chirurga:sorry2: Ale i tak bedzie je trzeba pewnie potem zawsze obserwowac tylko ze jak juz bedzie mial z 8 lat to chyba nie za bardzo sobie pozwoli:zawstydzona/y::eek:
Ferula to pocieszajace ale dziwne bo mojemu w cieplej kompieli wlasnie schodza do moszny no i maz niedawno wyczul oba bo ja to za bardzo jakos nie potrafie:sorry2: a temu twojemu znajomemu to moze w zimnej wodzie sie chowaly co...?
 
Do góry