reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Choroby, wizyty u lekarzy.

reklama
fikusek sliczny maluch :tak:

moja mala tez ma dosc czesto czkawke ale ja tego nie licze,ale pamietam, ze w sredniej szkola moja nauczycielka od geografii dodam, ze mloda babka opowiadala, ze musiala brac w mlodosci jakies leki bo miala ciagle czkawke :szok:
 
Czkawka nie powinna niepokoić, wszystkie dzieci miewają ją niekiedy, ponieważ połykają w czasie jedzenia powietrze, które wypełnia żołądek i podrażnia przeponę.
Moja córeczka (rok i 6miesięcy) ma niemal codziennie czkawkę.
 
hej
moja córcia ma 1,5 roku i ma czkawkę kilka razy dziennie-zwłaszcza jak się wygłupia i dużo smieje-daje jej wtedy cos bardzo ciepłego do picia-i po dwuch łyczkach-przechodzi
pozdrawiam
 
dzięki dziewczyny za odpowiedzi.Moja córka ma raz na pare dni czkawke i troche jednak wydaje mi się to dziwne ,że tak czesto.Pozdrawiam
 
Witam.Ja miałam synka chorego na mukopolisachatydoze;(gdyby chciała pani porozmawiac podaje nr gg 5690265.często tam bywam.pozdrawiam i życze wszystkiego dobrego;)
 
reklama
Do góry