reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Choroby, wizyty u lekarzy.

reklama
Dziewczyny mam problem.
Od jakiegoś czasu moja córka budzi się przez sen,płacze i karze sobie masować kolanko,po czym zasypia.Dzieje się tak średnio raz,dwa razy w tyg.Co to może byc??

Pomóżcie
 
Ja mam 4,5 letnią córeczkę i też przechodziłyśmy, przez coś takiego. Córcia nie raz budziła się w nocy, nawet z płaczem że ją nóżka boli (zwłaszcza właśnie kolanko) a ja już nie wiedziałam co robić, bo Ona czasem dla zabawy potrafiła specjalnie udawać, ale te nocne bóle były wiarygodne. Po konsultacji powiedziano mi, że to włąśnie ma związek ze wzrostem itd i faktycznie może odczuwać jakiś ból. U nas na szczęście dosyć szybko to minęło.
 
Oj ja pamietam miałam takie bóle, ale u mnie nie przechodziło szybko tylko trwało i trwało. pomagało mi nasmarowanie mascia z kotkiem i zawiniecie nogi szalikiem. Mi nie przechodziło nawet jak byłam w szkole podstawowej. teraz mam 175cm, więc moze Twoja córcia bedzie modelką heheh.
 
Cześć dziewczyny!

Bardzo dziękuję wam za rady.Tak podejrzewałam,że to może być "wzrostowe".Poczytałam artykuły w necie ale oczywiście dla pewności pójdę z nią do lekarza.
Kto wie,może rośnie mi modelka;)
Ja mam 178cm więc córka pewnie też będzie "koszykara";-)

Pozdrawiam was wszystkie!
 
Moja Zuzia ma b. duże problemy z kupą.Zaciska się, wzbrania.Dziś pierwszy raz zrobiła kupę na nocnik i to taką że myślałam że umrę jak zobaczyłam jak z niej wychodzi taka ogromna kupa!!!!Wyparła ją z takim wysiłkiem jakby rodziła.A ja zbladłam i się jej pytałam czy jej nie bolało:-:)-:)-(I teraz poprostu, jestem załamana, bo nie wiem co robić.NAjgorsze to że ona się wzbrania:(Lactuloza słabo działa.Zastanawiam się nad lewatywami....ale czy sobie da zrobić?ona nie lubi jak jej się tam grzebie i na bank sobie nie da zrobić lewatywy.Ostatnio za dużo słodyczy też jej dawaliśmy.Dziadziuś gumy rozpuszczalne, ja lizaki,i banany- które przecierz zapychają:(Ach...muszę się wziąść w garść i coś z tym zrobić pomóc jej.
 
reklama
Kubuś niedługo kończy trzy latka. Od sierpnia jest diagnozowany pod kątem padaczki i od tamtej pory jest badany pod każdym kątem, kardiolog, naurolog itp... jednak niedawno badania TSH wyszły mu nieprawidłowe ( norma 4,2 a |Kubusia wynik 5,8) i doateliśmy skierowanie do ednokrynologa jednak termin wyznaczono nam dopiero na 30.04.13
Chciałam spytać mamy które miały z tym już doczynienia z czym sie wiąże taki wynik i jakie mogą być tegoo przyczyny i czy to może miec jakiś związek z atakami padaczkowymi??? Nadal nie został zdiagnozowany do końca właśnie pod kątem tej padaczki bo wyniki rezonansu wyszły prawidłowe i szukamy przyczyny ataków.
 
Do góry