reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Chropowate policzki!!

reklama
No moja Hanulka też rwie się do siedzenia. Za rączki jak się ją podciąga to ślicznie siedzi, ale jak się póści to sama nie daje rady :) A już na spacerki w spacerówce, czy jeszcze gondola??
Moja też sie przekręca na brzuszek sama, i już przez dwie ręce potrafi. Bo na początku tylko przez prawą umiała :)
ale nie potrafi sama wrócić na plecy, albo jej sie nie chce, a Twój?
 
Hehehe mój mały identycznie jak Twoja smerfetka:-D:-D:-D za rączki jak się go trzyma to pięknie siedzi, obstawiony też daję radę a bez niczego poddaje się hehe. Z brzuszka na plecki też się jeszcze sam nie umie przekręcić i wtedy zaczyna stekać :-D:-D:-D:-D i trzeba mu pomóc. Co do wózka to jeszcze mieści mi się w gondoli więc póki co z niego korzystamy, ale spacerówką też śmigamy z tym, że wtedy mam ustawione siedzenie na prawie leżące i jest super:tak: w ogóle to ostatnio nauczył się krzyczeć i teraz już cały blok go słyszy hihihi:-)
 
No to podobnie jak moja :D zrobiła się taka rozdarta! Krzyczy jak duże dziecko :)
Jak jej się coś nie podoba to odrazu jest awantura.. :) hehe
My jeszcze ze spacerówką nie wychodzimy, jak już bedzie cieplutko to chyba wtedy spróbujemy :D
w gondoli jeszcze sie w sumie miesci, ale juz jej dużo nie brakuje :D
jest taka niesamowita. ostatnio uwielbia bawić się smokiem tzn. jak ma go w buźce to wyciąga i próbuje trafić spowrotem do buzi :) tak słodko to robi :D
a którego Twój się urodził??
 
Maciej robi dokładnie to samo ze smoczkiem:-D:-D no i do tego okropnie się teraz ślini i wszystko wkłada do buzi łacznie ze swoimi pięściami:-):-)
a malutki jest z 27 listopada.
 
No to jest tydzień starszy :D vsdb.jpg
Jakie te dzieci sa do siebie podobne, a zarazem wogóle inne :D
Moja teraz sobie smacznie śpi przytulona do swojej maskotki kaczki. Od urodzenia z nią śpi :)
 
Ostatnia edycja:
A Maciej szaleje na macie i oczywiście właśnie piszczy bo nie umie przewrócić się na plecki:-D maluda mała :-D

a teraz siedzi już ze mną przy kompie
 
Ostatnia edycja:
A długo tak umie sobie leżeć, bawiąc się sam ??
Od dziś zaczynam kąpać Hanie w oilatum, może coś pomoże na te suche plamki na skórze i policzki ...
 
reklama
wiesz co ja małego kąpie w oilatum od początku i dopiero po nutramigenie zmiany na skórze znikneły:tak:
co do zabawy to zdecydowanie woli być u mamy na rączkach niż na macie:tak: jeszcze za bardzo to się sam nie bawi tylko wszystko gryzie:-D a Twoja malutka lubi się się sama bawić?
 
Do góry