reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Chrzciny - kiedy, gdzie? zdjęcia ......

Cynamonka rzeczywiście pech. ale dobrze że sama Ceremonia dobrze poszła. całuski dla Synka bez diabełka...
 
reklama
No pech pierwsza klasa :-( Grunt, że uroczystość się udała i diabełek wypędzony ;-)
U nas też jest chrzścielnica - tak "donioślej" wygląda wówczas polewanie wodą.

 
Nasz maly byl chrzczony wczesnie, miesac konczyl dzien po chrzcinach.Chrzcilismy go tak, bo pasowalo tak jego chrzesnym, ktorzy teraz sa w Irlandii i przylecieli na chrzciny.Ja prywatnie wolalabym pozniej, wygladalam i czulam sie nie najlepiej, miesac po cc, niewyspana i zmeczona,.Impreza wprawdzie skromna w domku ale i tak dala mi popalic.Za to Karolek przeslicznie wygladal, byl w becie, do ktorego mial kwiatki przypiete, ubrany byl snieznobialo i jak na miesecznego maluszka byl bardzo spokojny.Nie mielismy problemow z chrztem choc mamy tylko slub cywilny.
Przyjecie sie udalo, goscie byli spokojni tylko do domu nie dalo sie ich wygonic tak im dobrze bylo:-)
Tylko ja dochodzilam do siebie i sprzatalam tydzien;-)
Cos chcialam dopisac ale mi umknelo...A wiem, rodzicom sie jedynie ceremonia nie podobala po stwierdzili, ze za malo uroczysta i taka dziwna.Nikt nic nie wiedzial, rodzice z dziecmi w kolku, po mszy szast-prast i po sprawie.Mieli troche racji niestety, ale na to wplywu juz nie mielismy.



Albumy - Onet.pl Foto
Albumy - Onet.pl Foto
 
Bodzinka - pokaż jakąś fotke ze Chrzsztu (dobrze napisałam :confused:) !!
A co do ceremonii - nieważne, błahostka. Ważne, że mały ma diabełka wypędzonego :tak:
 
Bodzinka super wyglądaliście. Karolek taki malutki i niewinny...a skąd ty właściwie jesteś???
 
reklama
Do góry