reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Chrzciny - kiedy, gdzie? zdjęcia ......

śliczna dzidzia i cudne zdjątka:tak::-)pamiątka jest:tak:u mnie jak chrzciłam paulinke tez sie odbywało to bardzo mało uroczyście:crazy:a ja niestety musiałam przenieść chrzciny bo na lipiec chrzestnym nie pasowało więc zostaje mi tylko wrzesień bo sierpień zajęty przez urlop:-(jakoś to będzie jak chrzciłam paule to była razem z nią chrzczona dziewczynka 3-letnia więc chyba sebie nie zaszkodzi taka zwłoka
 
reklama
Już miesiąc po chrzcinach, ale dopiero wczoraj Maćko zrzucił fotki, więc wysyłam. Z imprezy jestem b,. zadowolona. 52 osoby. Podwójne chrzciny, Maćka brat i moja siostra podawali Maję a ja wraz ze szwagrem podawaliśmy syna Maćka brata. My z Holandii, oni za Szwecji a chrzciny w Polsce.
 
A na imprezkę musieliśmy Majkę przebrać, bo buszowała wszędzie na kolanach. Atakowała swojego o półtora miesiąca starszego krewniaka (a chrzestna-moja siostra podjudzała ją: "na Szweda"!!;-)).
 
:-)Pola fotki boooskie- Maja przepiękna i to "na Szweda"suuuper:-D:tak::tak::tak:
Ewa Sebie nic sie nie stanie jak chrzest bedzie ciut pózniej....bedzie dostojniej wyglądał mały młodzieniec- hehe
 
Pola super fotki! Maja super...az zal ze nie moga sie znow z Kuba spotkac....No i wiesz ze gdybym Cie na zywca nie widziala bylabym zapytala a ktora to Ty jestes na zdjeciach? ;-) Wygladalas super!!! :-)
 
Pola super fotki i impreza.. Ale Wasza rodzina rozrzucona po świecie. Pewnie babunie tęsknią. My mieszkamy 40 km od rodziców jednych i drugich, a czasami zachowują się jakbyśmy w Australii mieszkali :dry::laugh2:
 
Wielkie podziękowania za miłe słowa dziewczęta:-)
Megusek, moja mama, jak weszłam do kościoła powiedziała do taty: "jaka ładna dziewczyna, to siostra Agnieszki (Agnieszka to żona Maćka brata)? ". To sobie wyobraźcie, hihihi. Własnej córki nie poznała, może bogactwo mi grozi??:-)
Nie ma to jak co jakiś czas umalować się, uczesać i ubrać "po ludzku" hahaha.
Cieszę się z tych chrzcin. W kościele było tak...że aż się wzruszyłam:tak: A potem to już tylko uśmiechy radości:-D
 
Polu super zdjecia:-):-):-)Slicznie wygladacie:-):-):-)
Ewa nie martw sie wcale chrzciny nie bede tak pozno.Ja to czasem zaluje, ze chrzcilam tak wczesnie bo wygladalam potwornie.Niecaly miesac po cc, niewyspana, zmeczona.Wiem, wiem to swieto dziecka ale ja tez chcialam ladnie wygladac.Takze pozniejsze chrzciny maja swoje plusy:-D


 
reklama
Dzięki Bodzinka i zgadzam się z Tobą, co do późniejszych chrzcin.Człowiek wypoczęty, dziecko zainteresowane ceremonią i bardziej świadome i rodzinie można oddać do zabawy a samemu poszaleć;-) na przyjęciu...czyli Ewa same plusy :-)
 
Do góry