reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Chrzciny w Łodzi - fajny lokal? Co polecacie?

zea

Fanka BB :)
Dołączył(a)
11 Marzec 2011
Postów
179
Miasto
Łódź, Poland, Poland
Hej, na jesień zamierzamy ochrzcić naszą pannę no i zastanawiamy się na fajnym miejsce. Szukałam w necie jakiś info, ale strasznie ciężko z tym:) Interesuje nas coś na Dąbrowie, Retkini. Jakiś lokal z dobrym jedzonkiem do 30 osób. Czy możecie coś łódzkie mamusie polecą? Z góry dziękuje:)
 
reklama
Z czystym sumienie polecam Fabrykę Smaku na Przybyszewskiego (przed Grota Roweckiego). Bardzo przyjemne wnętrze i smaczne jedzenie. My mielismy tam przyjęcie weselne, ale wiem że chrzciny często też są wyprawiane. Chyba w tamtej okolicy nie znajdziesz lepszej restauracji :)
 
Też się zastanawiam, gdzie można by zrobić chrzciny później. Żadna restauracja jakoś nie słynie z rewelacji.
 
hej, my już wybraliśmy restaurację Małgosia na Tatrzańskiej chyba 110. Dobre jedzonko, chyba ie drogo i sympatyczna właścicielka i obsługa. Chrzciny mamy 18 września - zdam relacje co do knajpki. Obok jest park więc zdjęcia tam porobimy jak pogoda pozwoli, a jak nie to do palmiarni podjedziemy.
 
Ja polecam Karczmę Polską,robiliśmy tam chrzciny małemu w styczniu tego roku i jesteśmy mega zadowoleni,dobre jedzonko,przystępne ceny obsługa super,non stop była kelnerka która pytała czy czegoś nam nie trzeba i jak by sie nami ''opiekowała''.
na dodatek w niedziele chyba od 16 jak się nie mylę jest orkiestra gratis bo zawsze tam graja u nas chrzciny wypaliły na 100% I na pewno jak będziemy mieli jakąś większą imprezkę w planach wybierzemy właśnie Karczmę
Karczma Polska
 
ja moge polecic camino ale to w manu, restauracja rodzina. byl tam obiad komunijny mojej siostry. co do karczmy polskiej ja nie mam milych wspomniej a tym bardziej moj maz..
 
Polecam Szósty Smak przy Brzezińskiej 53. Są 2 sale do wyboru, pyszne i pięknie podane jedzenie, mały ogódek, parking za ogrodzeniem. Są książeczki dla dzieci i mini placyk zabaw przy ładnej pogodzie (bujaczek, zjeżdżalnia, trampolina). www.szóstysmak.com.pl
 
Ja mogę polecić Gęsi Puch, na Stefanowskiego, moje koleżanki, które robiły chrzciny bardzo go sobie chwalą, no i jest jeszcze Złota Kaczka, na Rabieńskiej, ale tam jest drogo, aczkolwiek tez słyszałam pozytywną opinię.
 
Ja muszę wam koniecznie polecić moje ostatnie odkrycie! Niewielki hotel na Liściastej - NoBo, gdzie mają restaurację Kolory Wina! Odkryłam przypadkowo, bo mieszkam niedaleko. Ponieważ postanowiłam zrobić niewielką rodzinną imprezę, ale na wysokim poziomie i z niekonwencjonalną kuchnią (ciężko dogodzić mojej rodzinie) a mimo wszystko w miarę niskich cenach. No i bingo! Przepiękne wnętrza, tak jak lubię bardzo stylowo, nowocześnie, CZYSTO i gładko. Na wstępie ujęło mnie podejście obsługi, kelnerzy w rękawiczkach, niesamowicie długa karta win, profesjonalne i bardzo indywidualne podejście managera do każdej mojej zachcianki. Menu zostało przygotowane nawet z myślą o najmłodszych, wszystko zostało tak podane czasowo, że nikt nie czekał, a dzieciaki się nie nudziły. Tutaj pierwszy raz tez spotkałam się z kuchnią molekularną! W życiu o tym nie słyszałam, a tu niespodzianka, na koniec wszystkiego wychodzi dostojnie ubrany uśmiechnięty Szef kuchni, który na naszych oczach bardzo widowiskowo tworzy... LODY! Rewelacyjnie wszystko podane, więc nawet moja marudna rodzina była zachwycona. Do tego delikatna muzyka plumkająca w tle. Na dowód tego, że lokal wart jest sprawdzenia, niektórzy z mojej rodziny wracając do Łodzi korzystają teraz z usług noclegowych Hotelu NoBo. Niezwykle indywidualne podejście, a ceny jak na taką restaurację na prawdę uważam za niskie! Polecam mamuśkom, ale najbliższe urodziny mojego męża też chyba tam wyprawimy! :)

Możecie sprawdzić sobie na stronie: NoBo Hotel*** - Łódź - nowoczesny, designerski hotel, 25 pokoi, restauracja, sala bankietowa, przyjęcia weselne, 2 sale konferecyjne, business room.
 
reklama
my właśnie wyprawiliśmy chrzciny tylko na radogoszczu w restauracji cukier-puder.duży kącik zabaw dla dzieci,smaczna kuchnia i nie drogo bo menu się zaczyna od 40-50 zł. jedyny minus że sala nie zamknięta dla nas,o czym nie wiedzieliśmy i wtrakcie uroczystości przychodzili ludzie na obiad:no:
 
Do góry