reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Chusty, noszenie

reklama
to chusta o której pisałam do Oli .K
elastyczna wiązana ..ja mam kolorek przedwiosnie :-)
śliczna jest :tak:

i świetna jak na początek dla uczących sie mam :tak:;-)

Dzięki wielkie :-) właśnie zakupiłam tą chustę. Zobaczymy, czy sobie poradzę.
Mam jeszcze pytanie, jak to jest z noszeniem w chuście w upały? Nie za gorąco będzie dziecku?
 
Dzięki wielkie :-) właśnie zakupiłam tą chustę. Zobaczymy, czy sobie poradzę.
Mam jeszcze pytanie, jak to jest z noszeniem w chuście w upały? Nie za gorąco będzie dziecku?

na upały najlepszy jest len .Dlatego sobie sama zrobiłam chuste z lnu .Koszt góra 30 zł za kupon materiału .Potem szybkie obszycie i gotowe :tak:
Ale troche na początek trzeba sie pomęczyć z dobrym dociągnięciem żeby malucha nic nie uwierało .
Poza tym na taki mega skwar to raczej sie w chustach nie chodzi bo i nam jest mega goraco a co dopiero takiemu zawiązanemu maluchowi :dry:

a jak jest ciepło to nie ubieraj nic smykowi tylko pieluszke i w chuste .
Albo ewentualnie bodziaczja cienkiego i zawiązać :tak:
 
Ja przymierzalam chuste kolezanki,zeby zobaczyc jak to jest i najpierw jak zalozylam to wpakowalam tygryska pluszowego wielkosci Ani bo ona akurat spala i stwierdzilam,ze czuje sie jakbym sie zaslona owinela.Ale jak zalozylam juz z moim dzieckiem to okazalo sie ,ze to super sprawa.Ani sie podobalo a ja prawie nie czulam jej ciezaru i mialam wolne rece.
Niestety taka sama chusta jak mierzylam jest dosyc droga Chusta Didymos Katja - 4,7 m (6) Didymos - Sklep Ekodzieciak ::
Wiec na poczatek kupilam cos takiego na allegro chusta 5 m dł x 70 cm szer NARESZCIE WOLNE RęCE! (390624578) - Aukcje internetowe Allegro
Mam nadzieje,ze bedzie ok.
 
mm81 fajna ta chusta, właśnie szukam czegoś tańszego, też zachorowałam na chustę. Najbardziej mi się podoba Chusta wiązana elastyczna- NOWA LETNIA KOLEKCJA (396783567) - Aukcje internetowe Allegro
ale ta cena!!!! To chyba moda powoduje że są akie drogie. Czy orientujecie się jakiej szerokości jest to materiał?Która pisała że można coś takiego uszyć? Naprawdę ułatwiłoby mi to wychodzenie z dwójką dzieciaczków na podwórko i kontrolę nad starszym. Poza tym naprawdę uroczo to wygląda, fajnie pasuje też mężczyznom.
 
Na ebayu widzialam kilka dni temu taki model jak przymierzalam katja rozmiar 6 i sprzedala sie za 56 euro,wiec prawie polowe taniej niz nowa.
Najpierw wyprobuje ta samorobke z allegro a moze kiedys kupie jakiegos didymosa .

Kerry mi sie wydaje,ze cena wynika tez z tego ze to jest duzy kawal materialu .
Jak mierzylam didymosa to mial 4.7 m dlugosci i 70cm szerokosci.
Mysle,ze jakby kupic odpowiedni material i przeciac po dlugosci na pol (chyba srednio sa szerokie na 1.5m) i obszyc to ma sie gotowa chuste.Tylk otrzeba chciec i umiec.A u mnie z jednym i drugim kiepsko.
 
Ostatnia edycja:
reklama
na upały najlepszy jest len .Dlatego sobie sama zrobiłam chuste z lnu .Koszt góra 30 zł za kupon materiału .Potem szybkie obszycie i gotowe :tak:
Ale troche na początek trzeba sie pomęczyć z dobrym dociągnięciem żeby malucha nic nie uwierało .
Poza tym na taki mega skwar to raczej sie w chustach nie chodzi bo i nam jest mega goraco a co dopiero takiemu zawiązanemu maluchowi :dry:

a jak jest ciepło to nie ubieraj nic smykowi tylko pieluszke i w chuste .
Albo ewentualnie bodziaczja cienkiego i zawiązać :tak:

ooo znalazłam kto sam zrobił!!!!:tak::-)Napisz mi proszę szczegóły ile materiału jaka szerokość? Jaki dokładnie len? Czy ta chusta jest ma na całej długości taką samą szerokość?
 
Do góry