reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Chusty, noszenie

reklama
ale ja naprawdę nie uważam że bebelu jest złej jakości.........a kółkowa to całkiem co innego....ja pisze o długiej wiązanej. ale i tak każda mama sama zdecyduje przecież najlepiej poradzić się dobrego rehabilitanta i już.
 
ja mam chuste wiazana, ok 5m dlugosci i jest ekstra. kilka razy juz malego mialam w niej i spal jak zabity. nawet do sklepu jest dobrym rozwiazaniem bo nie meczymy sie z wozkiem.
 
ja mam chuste wiazana, ok 5m dlugosci i jest ekstra. kilka razy juz malego mialam w niej i spal jak zabity. nawet do sklepu jest dobrym rozwiazaniem bo nie meczymy sie z wozkiem.
Ja też mam chustę 4,90 :) I starszego synka Julka, który też był noszony :-D
Też gorąco polecam!
 
Witajcie mam pytanie, co sądzicie o chuście Red Castle Nosidło typu Chusta Tikamak
BabyStyle.pl sklep dla dzieci - artykuły dla dzieci, odzież dziecięca, odzież dla niemowląt, akcesoria dziecięce - Nosidełko Red Castle Tikamak granatowe pasy
http://www.babyclub.pl/projector.php?product=542&passages=wp
bo kupiłam taką gdy Marcinek miał już 4 miesiące. Wynosiłam go w niej i byłam bardzo zadowolona, do dziś uważam, że był to jeden z najlepszych moich zakupów. Ale nie wiem czy na pewno jest dobra dla takiego maluszka jak Ewunia ze względu na jej bioderka.
 
Magali, wklei link jaka to chusta i gzdie można ją kupić, za ile?? Z góry dzięki. :-)

znajoma mi uszyla wg instrukcji z oooooOPPAMAMA - chusty i miękkie nosidła bo nie chcialam placic 200zl zanim nie sprobuje.
ale wejdz tez na chusta.pl - chusty nosidełka dla dzieci i niemowląt - Start
chustomania wszystko o chustach i noszeniu i tam sa linki do innych jeszcze. a poza tym szykuje sie do kupna na allegro. dobre firmy to polska NATI, czeska VATANAI, niemieckie DYDIMOS i HOPPEDIZ oraz ELLAROO
w lodzi jest tzw klub kangura gdzie sie mozna spotkac i powymieniac dosw. z chusta, w wa-wie tez jest z tego co wiem. http://klubkangura.warszawa.prv.pl/
 
reklama
Do góry