reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Chusty, noszenie

reklama
dobry temat :-) nie wypowiem sie na ten temat... bo brak mi doswiadczenia :baffled:ale napewno skorzystam z rad Mamus :tak:
 
Mam w domu chuste i nosiłam Kubasa, ale dopiero gdzies tak od 5 m-ca. Wczesniej sie bałam, że zrobie mu krzywdę, bo jakis taki pozwijany był w tej chuście, mimo tego, że niby mozna od urodzenia nosic dzieci na fasolkę. Najlepiej mi się go nosiło, jak już porządnie siedział, brałam go wtedy na biodro, siedział wtedy bokiem do mnie i obejmował mnie nóżkami.
Mogę polecić noszenie w chuście, bo dziecko jest wtedy bardzo spokojne i zadowolone, ale nie mam doświadczenia z noworodkiem, więc tu nie moge się wypowiedzieć...
 
Juana a w jakiej chuście nosiłaś Kubusia? Masz fotki?
Ja nosiłam Julka w wiązanej od 3 miesiąca (wcześniej nie udało mi się jej zdobyć) do momentu aż moja chusta niestety była za krótka na zawiązanie.
Niestety jakoś biodrowe wiązanie mnie nie przekonało.
 
Juana a w jakiej chuście nosiłaś Kubusia? Masz fotki?
Ja nosiłam Julka w wiązanej od 3 miesiąca (wcześniej nie udało mi się jej zdobyć) do momentu aż moja chusta niestety była za krótka na zawiązanie.
Niestety jakoś biodrowe wiązanie mnie nie przekonało.

Niestety nie mam zdjęć, jakoś nikt mi nie zrobił:baffled: ale moja ma takie kółka, które służą jako zapięcie, zaciska się je i można regulować szerokość chusty. Chyba jakiejś polskiej firmy...
 
O dzięki za linka, o tych jeszcze nie czytałam.
Ja mam taką nieco ponad trzymetrową tkaną. Niewiadomej marki. Ale jest ciemno granatowa i dość gruba. Więc szukam jakiegoś fajnego wyjścia na wiosnę i lato.
Juana a jak wrażenia z noszenia w takiej "kółkowej"?
Ja miałam też taką:
chusta.pl - chusty nosidełka dla dzieci i niemowląt - Chusta Kieszonka
Ale używaliśmy jej krótko. Potem wiązana jakoś mnie bardziej urzekła.
 
próbuję długiej wiązanej i z czystym sumieniem polecam !!!! Moja 3 letnia Majka nie chce wyjśc z chusty tak jej dobrze u taty :-)
i po co ja kupowałam taki drogi wózek :-p:-p:-p
 
reklama
a nam tatuś zrobił prezencik i sprawił taką chuste/nosidełko (zwał jak zwał).
Bardzo porządnie wykonana, w ślicznym kolorku :-), a czy sie sprawdzi... się okaże ;-)

316397055


tu nie za bardzo widac jak sie ja nosi, dlatego dla ciekawych - zdjecia pomocnicze:
590765484005_3.jpg
590765484005_4.jpg
 
Do góry