reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Chwalmy się ile wlezie...co nowego zakupiłam? :D:D

fato wózek ładny i jak za pół ceny to warto. Jaka to firma?

Ja wreszcie znalazłam wózek idealny ..:: BOBO WÓZKI ::.. najlepsze WÓZKI DZIECIĘCE: POWERTWIN spacerowy trójkołowiec dla bliźniąt
Tylko cena mi się nie podoba :( drogi jak jasna cholera, będę musiała się za używanym rozejrzeć. Babeczki z forum, które maja już taki wózek zachwalają i są bardzo zadowolone. Na szczęście nie musimy go kupować od razu jak się dzidzia urodzi bo wszystko wskazuje na to, że remont się przeciągnie i narazie zostaniemy u rodziców a oni mają ogród i stara gondola wystarczy na spacery do ogrodu :). Zresztą do końca roku może się okazać, że Zosia się ogarnie i będzie mogła jeździć na dostawce.

Dostałam pakę z moimi podkładami poporodowymi. Jedne są tak wielkie, że przypominają pieluszkę Zosi tylko inaczej wyprofilowaną. Będą jak znalazł do szpitala.
Dostałam też gacie poporodowe siatkowe i są o niebo lepsze niż te z fliseliny. Co prawda nie wypróbowałam ich jeszcze ale na pierwszy rzut oka widać, że będą wygodniejsze i przede wszystkim przewiewne. Te fliselinowe się nie ciągną i w rezultacie nie trzymają podkładu tak jak trzeba i zawsze mi coś koło tyłka wisiało a te to w sumie sama gumka ;).
 
Ostatnia edycja:
reklama
Kingolinka Ja teraz dla Zosi mam mydełko oillatum. Zapisała nam je pani dermatolog przy ostatniej wysypce i śmiało mogę je polecić. Nie wysusza i nie zostawia osadu jak większość mydełek, zapach ma delikatny. Jedyny minus to bardzo wysoka cena jak za kostkę mydła bo ponad 20 zł. Jak Zosia była maleńka to w sumie myliśmy ją na początku w samej wodzie bez żadnych dodatków. Z tym, że na początek myłam jej dupeczkę wacikami i one były nasączone oliwką albo właśnie mydełkiem. Reszta ciałka samą wodą.
No i sporadycznie Oillan- tańsza wersja oillatum jak była już troszkę starsza. Bez oliwki sie niestety nie obyło bo Zochna miała strasznie przesuszoną skórę na nadgarstkach i stópkach, balsam nie dawał sobie z tym rady.

Dzięki herbata
 
no oilatum dobre ale drogie jak cholera.. emolium jest tańszym i dobrym zamiennikiem ;) ja na razie mam bambino, jak będzie trzeba to kupię te bajery bo każde dziecko inną ma skórkę i po co przepłacać jak dziecko nie ma przesuszonej ani problemów alergicznych..
 
jagmar wozek fajny :-)

kingolinka ja na pocztku bede uzywala tylko wody i kupilam olejek/oliwke ze slonecznika (100%), wzbogacony witamina E, kilka osob mi polecalo zwykla oliwe z oliwek (spozywcza). Potem poszukam czegos z jaknajmniejsza iloscia chemikaliow w skladzie.
 
reklama
Do góry