reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Chwalmy się ile wlezie...co nowego zakupiłam? :D:D

a gdzie i jak to sprawdzałaś? jest jakiś wykaz nieparabenowych kosmetyków dla dzieci?
trzeba skład przeczytać :) parabeny są przeważnie wypisane na samym końcu. One mogą wywoływać uczulenia i dlatego nie są polecane dla małych dzieci i osób wrażliwych. Wiele firm produkujących kosmetyki dla dzieci już się z nich wycofało. Możliwe, że od czasu kiedy ja to sprawdzałam zaszły zmiany :). Na pewni nie ma ich Bubchen, HIP i nivea o reszcie nie wiem

Polecam jeszcze kosmetyki HIP są "czyste", ładnie pachną i w opinie nie uczulające.
 
reklama
pysia888 polecam Ci też wózek bebetto solaris bardzo podobny do mojego kozt ok 1300 zl (gondola+fotelik+spacrówka+ torba)- lekki, wejdzie do każdego autka nawet małego, pompowane i wyjmowane kola, idealny dla wysokich osób ;) , zwrotny .
 
Ja wczoraj obejrzałam wszystkie ciuszki, które mi zostały po Zosi (lepiej późno niż wcale) i okazało się, że jest tego mniej niż myślałam ;P. Poza tym niektóre białe rzeczy mają żółte plamy. Wredne plamy musiały wyjść po czasie bo ja wszystkie rzeczy przed włożeniem do pudła prałam i prasowałam. Muszę teraz kupić vanish i pozbyć się tych plam. Później wstawić długi program i kilka razy wypłukać. Mam nadzieję, że to pomoże. Bo nie chce poplamionych ubranek ;( Moja mama oczywiście stwierdziła, że po co sobie głowę będe zawracać przecież w domu będzie te ciuszki nosić i nawet nikt tego nie będzie oglądał. Nikt z wyjątkiem mnie !!!

Malutka fajne te zestawy ciuszków. Szczególnie ten pierwszy
 
Ja wczoraj obejrzałam wszystkie ciuszki, które mi zostały po Zosi (lepiej późno niż wcale) i okazało się, że jest tego mniej niż myślałam ;P. Poza tym niektóre białe rzeczy mają żółte plamy. Wredne plamy musiały wyjść po czasie bo ja wszystkie rzeczy przed włożeniem do pudła prałam i prasowałam. Muszę teraz kupić vanish i pozbyć się tych plam. Później wstawić długi program i kilka razy wypłukać. Mam nadzieję, że to pomoże. Bo nie chce poplamionych ubranek ;( Moja mama oczywiście stwierdziła, że po co sobie głowę będe zawracać przecież w domu będzie te ciuszki nosić i nawet nikt tego nie będzie oglądał. Nikt z wyjątkiem mnie !!!

Malutka fajne te zestawy ciuszków. Szczególnie ten pierwszy
Żółte plamy mogą być po oliwce, jeśli nie zejdzie vanishem to proponuję natrzeć mydłem i zlać gorącą wodą...
 
Żółte plamy mogą być po oliwce, jeśli nie zejdzie vanishem to proponuję natrzeć mydłem i zlać gorącą wodą...
Dzięki ale mało prawdopodobne, że to oliwka bo ja oliwki nie używałam
Raczej wygląda mi to na ulewanie. Tylko dlaczego to się nie sprało i wyszło dopiero po czasie. Widać proszki dla dzieci są słabe :(
 
reklama
Do góry