reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Chwalmy się ile wlezie...co nowego zakupiłam? :D:D

Aha ja napewno tez zaopatrzę sie w osłonki na brodawki !!!!!!!!!!!!! Ktoś używał?? Wygodne jest to ?????
 
reklama
ja sama jeszcze nie wiem , bo mało używałam laktatora , mi raczej elektryczny się nie przyda , pewnie zdecyduję się właśnie na ręczny, albo Aventa albo Tommee Tippee

mamuska- co do osłonek , któraś dziewczyna je tu polecała , ale nie pamiętam kto , ja użyłam osłonek tylko raz , Nadia w ogóle nie chciała ssać przez osłonki, mam jeszcze nówki pewnie wypróbuje na drugim dzieciątku hehe
 
Ostatnia edycja:
Mamuska to ja tak goraco polecalam nakladki do karmienia u mnie sie sprawdzily w 100%.A ja nie kupuje odciagacza mam zamiar karmic 3 miechy ,a i tak nie mam z kim dziecka zostawic zeby gdzies smignac.A jak mialam zastoj to nic nie pomagalo i tak musialam jechac do szpitala.Przy blizniakach dostalam z apteki wypozyczony ,podwojny elektryczny czulam sie jak krowa !!!!!!nigdy wiecej.
 
fajne porady dziewczyny ;)
co do rogala to mi sie wydaje mega praktyczny i tez sie w niego zaopatrze ;)
waham sie co do laktatora , bo nie wiem czy mi wogole bedzie ppotrzebny :/
 
Asionek to nie tak,że mleka mozesz nie miec...bo ono zawsze sie pojawia tylko problem zaczyna sie kiedy nie masz go zbyt dużo i dziecko płacze ze głodne a Ty nie wiesz co robić...
po jakiś 2-3 tyg normuje sie mleko w cycach to znaczy produkuje sie tyle ile powinno.im więcej bedziesz przykładać dziecko do cycka,albo do laktatora tym więcej powinno się go produkować....
a zapalenie piersi wcale nie musi się złapać na początku,można nawet po kilku miesiecy karmienia złapać wiec trza dbać o swoje doje.
po cyckach łatwo poznać kiedy trza odciągać,albo przystawić bo sie robią cieżkie,zaczynają boleć wiec szybko laktator w ruch albo bebe
 
Lilou ja to prawie piersi nie mam :( rodzinne wiec moze byc tak , ze mleka tez bedzie jak na lekarstwo , juz pisalam o tym kilka razy , u mnie kobiety nie karmia piersia , bo maja mega problemy
takze jest duze prawdopodobienstwo , ze bede miala podobnie :(
 
reklama
Ja jeszcze nie robię listy, delikatnie się rozglądam za wózkiem i łóżeczkiem, chociaż wózek raczej dostanę od szwagierek lub koleżanki, także na razie rozmyślam nad łóżeczkiem. Nic jeszcze nie kupiłam, żadnych skarpeteczek czy ciuszków, myślę, że dopiero po 3, 4 miesiącu zaczniemy coś kupować:)
 
Do góry