reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Chyba sie udalo:)

reklama
Mnie strasznie bolą piersi i takie duże i pełne się zrobiły z ciemną otoczka i zylami...wczoraj koleżanka jadła jajko i musiałam niestety do wc lecieć, odrzucilo mnie strasznie. Rano jak dziś wstałam troszkę zmniejszył mi się brzuch, zaczęły cmic plecy i brzuch jak na @. Wkrecam sobie i boję się, że kiedyś uroje sobie ciążę
Mnie też odrzuca od jajek, piersi większe nabrzmiałe No testy zrobiłam z 5 chyba 😁 wszystkie pozytywne także trzymam kciuki
 
J
ja nie mam zadnych tak naprawde objawów. Piersi "flaki" brak wymiotow, nudności czy sennosci. Tylko co mnie zdziwilo szyjka bardzo zamknięta i śluz. Nawet nie było krwawienia imp. Wiec kochana dopóki @@ nie przyszla jest nadzieja ;*
Hej. Mam pytanie. Czy dlugo badasz szyjke? Czy mozliwe jest to, aby szyjka po okresie byla caly czas otwarta? Okres byl od 26 czerwca do 4 lipca i od tej pory moja przyjaciolka mowi,ze ma caly czas szyjke otwarta i nie jest calkiem nisko tylko wyzej- ale nie tak wysoko jak przy owulacji🤔 2 dni po okresie miala bole podbrzusza,w jeden dzien wieczorem silny bol jajnika i zastanawia sie co to moglo byc. Niestety testy owulacyjne zaczela robic od 14dc, ale wychodza negatywne- choc pierwsze 2 dni kreseczki byly ciemnieksze a dzis malo widoczna. Czy jestes w stanie cos poradzic? Dziekuje z gory :)
 
Hej. Mam pytanie. Czy dlugo badasz szyjke? Czy mozliwe jest to, aby szyjka po okresie byla caly czas otwarta? Okres byl od 26 czerwca do 4 lipca i od tej pory moja przyjaciolka mowi,ze ma caly czas szyjke otwarta i nie jest calkiem nisko tylko wyzej- ale nie tak wysoko jak przy owulacji🤔 2 dni po okresie miala bole podbrzusza,w jeden dzien wieczorem silny bol jajnika i zastanawia sie co to moglo byc. Niestety testy owulacyjne zaczela robic od 14dc, ale wychodza negatywne- choc pierwsze 2 dni kreseczki byly ciemnieksze a dzis malo widoczna. Czy jestes w stanie cos poradzic? Dziekuje z gory :)
Hej oczywiście że mogło to być implantacja zarodka. Co do szyjki to każda ma inna. Ja miałam raz wysoko raz nisko ale zawsze zamknięta szczelnie. Podobno po porodzie nigdy już nie jest dokładnie zamknieta. Niestety ale wydaje mi się że nie pomogę ;/
 
Hej oczywiście że mogło to być implantacja zarodka. Co do szyjki to każda ma inna. Ja miałam raz wysoko raz nisko ale zawsze zamknięta szczelnie. Podobno po porodzie nigdy już nie jest dokładnie zamknieta. Niestety ale wydaje mi się że nie pomogę ;/
No wlasnie, ona nie urodzila jeszcze dziecka, mowi,ze ma wrazenie,ze szyjka jest caly czas otwarta odkad skonczyl sie jej okres :( 12,13 i 14 lipca miala bardzo skape plamienie i nie wie co moglo byc przyczyna- gdyby nie slady na papierze to nawet by o tym nie wiedziala. Jest w trakcie zalatwiania skierowania do ginekologa,ale w obecnej sytuacji nie jest to latwe. Moze sie uda. Dziekuje za odpowiedz ;)
 
No wlasnie, ona nie urodzila jeszcze dziecka, mowi,ze ma wrazenie,ze szyjka jest caly czas otwarta odkad skonczyl sie jej okres :( 12,13 i 14 lipca miala bardzo skape plamienie i nie wie co moglo byc przyczyna- gdyby nie slady na papierze to nawet by o tym nie wiedziala. Jest w trakcie zalatwiania skierowania do ginekologa,ale w obecnej sytuacji nie jest to latwe. Moze sie uda. Dziekuje za odpowiedz ;)
Wydaje mi się że będzie fasolka 😀
Ja niesty poroniłam w 7 tc. Więc życzę jej dużo zdrówka
 
reklama
Do góry