reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Chyba sobie wkrecam.

Dołączył(a)
26 Sierpień 2019
Postów
2
Niedawno przeszłam przez poronienie. Mój cykl jeszcze nie wrócił do normy, plamienia miałam ponad 5 tygodni teraz już lekko zabarwiony śluz. Seksu z narzeczonym nie uprawialam już od długiego czasu( w ogóle żadnego seksu)
Czy jest szansa że mogłaś zajść inaczej w ciążę? No usiąść gdzieś w publicznej toalecie na coś ? Bo czuję się fatalnie, myślę że może mi siadać psychika bo ciągle mam "objawy "...
Pomozcie mi.
 
reklama
Rozwiązanie
Może warto udać się do specjalisty? nie jesteś w ciąży to nie możliwe bez sexu , ale skoro sama nie umiesz sobie poradzić ,to może warto skorzystać z pomocy , ja poroniłam 2 razy ,ale jakoś sama sobie to wytłumaczyłam
To, czego doświadczasz to szał hormonów. Objawy fizyczne swoją droga a hormony swoją. Musi minąć jakiś czas zanim się to wszystko uspokoi. Stad masz „objawy”.
Gdyby można było zajść w ciąże poprzez zwykle siadanie na publicznej toalecie to byłoby niedaleko od niepokalanego poczęcia...
 
Dziękuję Wam. Uspokoiło mnie to. Nie jestem już małolata ale psychika robi swoje. Czuję się fatalnie a nie chce o tym z nikim rozmawiać bo uznają mnie za wariatkę a tutaj można wszystko powiedzieć.
Ulzylo mi bardzo.
 
Do góry