reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża 6 mies po cesarce

G

guest-1679047664

Gość
Hej właśnie dowiedziałam się o ciąży , nie była planowana chociaż bardzo się z niej cieszę 🥰
Problem tkwi w tym ze jestem 6 mies i 1 tydz po cesarce i aktualnie w 4 tygodniu ciąży , wiem ze to bardzo wcześniej i boje się komplikacji ..
Czy są tu jakieś mamusie które znalazły się w podobnej sytuacji i chcą podzielić się ze mną doświadczeniami ?
 
reklama
Ja jestem w podobnej sytuacji. Aktualnie jestem w 21 tc. Ciąża rozwija się prawidłowo o lekarz co wizytę sprawdza ranę na macicy. Kazał być dobrej myśli
 
Tak jak doradzają ci dziewczyny wyżej, znajdź dobregi ginekologa. Bedzie ci kontrolować wszystko co wizytę. Nie martw sie, trzeba byc dobrej myśli. Źle myśli przyciągają nieszczęście. Zdrowej, nudnej ciąży 😍
 
Ja jestem w podobnej sytuacji. Aktualnie jestem w 21 tc. Ciąża rozwija się prawidłowo o lekarz co wizytę sprawdza ranę na macicy. Kazał być dobrej myśli
w jaki sposób blizna jest u CB kontrolowana ,przy zwykłym rutynowym usg dopochwowy ??Czy sprawdzają to częściej ?
 
reklama
reklama
Do góry