reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża a antykoncepcja hormonalna

Tak wiem,tylko zastanawiam się czy jest to możliwe ,że mogłam zajść w ciąże. Trochę się dowiadywałam i okazało się,że właśnie po przerwaniu tabletek można bardzo szybko zajść w ciąże,trochę się wystraszyłam,bo sądziłam że własnie organizm tak szybko nie wraca do normalnego `porządku`.Dlatego pytam o rady i odpowiedzi.

Napisze może jak to było u mnie na poczatku roku;-) ok 12 stycznia wzielam ostatnia tabletke, a 28 zaszłam w ciążę, dodam, że tabletki brałam grubo ponad rok! Obecnie odliczam dni do rozwiazania :-)
 
reklama
A planowałaś ta ciąże i dlatego odstawiłas tabletki?
ja w dodatku dostałam miesiączki sama już nie wiem jak to interpretować wszystko. Nie wiem tez bo od wspołżycia minęło 5dni więc nawet teraz zaden test mi nie wykaze dokładnie i czuje się dobrze.
 
Nie planowałam tej ciąży, po prostu zapomialam pojsc po recepte i tak wyszlo :-) Jak widac ryzyko zajscia w ciaze po takiej kuracji anty. jest takie samo jak i bez jej stosowania :tak: co do testu wydaje mi sie ze juz wynik powinien dac konkretna odpowiedz.
 
a to już zależy od kobiety, u każdego może być inaczej ;)

naprawdę zamiast się niepotrzebnie niepokoić, zrób test beta hcg z krwi, można dopłacić za szybszy wynik (przynajmniej w laboratorium w którym robię jest taka możliwość, ale myślę że tak zazwyczaj jest)
 
laseczka, jeśli masz miesiączkę ( @ ), to prawie na pewno nie jesteś w ciąży. Co do objawów to u mnie się zaczęły po 3 tygodniach od zapłodnienia dopiero, nie licząc braku @
 
ja po odstawieniu pigułek w pierwszym miesiacu juz zaszłam ;-]ale tak jak pisza dziewczyny...kazdy organizm inny jest...
a moze tescik zrobic co?:-)
 
tak tylko własnie czytałam,że u niektórcyh jest tak ,że pierwszy okres może być normalnie planowo,szczegolnie ze ja współżyłam 2 dni przed nim,a zaplodnienie jest do 7dni....
Ale no cóz macie racje test to chyba bedzie jedyne dobre rozwiązanie;).
 
reklama
tak tylko własnie czytałam,że u niektórcyh jest tak ,że pierwszy okres może być normalnie planowo,szczegolnie ze ja współżyłam 2 dni przed nim,a zaplodnienie jest do 7dni....
Ale no cóz macie racje test to chyba bedzie jedyne dobre rozwiązanie;).

Dokładnie!! Test albo wizyta u ginekologa :-)
 
Do góry