reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża a łańcuszek

Martakamila2019

Początkująca w BB
Dołączył(a)
31 Sierpień 2019
Postów
21
Miasto
Nowa Sól
Witam mam takie może i głupie pytanie ale niewiem co mam myśleć każdy co innego mi mówi. Może zacznę od przedstawienia się jestem Marta mam 32 lata mieszkam w nowej soli woj. Lubuskie i mam już dwójkę wspaniałych synów Aleksander 6 lat i Mikołaj 3 lata obecnie jestem w trzeciej ciąży a dokładnie 25 tydzień. Dziękuję za przyjęcie do forum. A więc przejdę do rzeczy: W pierwszych ciążach tak niemialam a teraz jest inaczej powiedzcie mi bo na początku ciąży wogole nie oglam nosić ani łańcuszka (dusiłam się )ani kolczykow ( uszy mi puchły ) później było normalnie a teraz znowu mam to samo. Kiedy mówiłam o tym komuś to się śmiał za pierwszym razem mówili że będzie dziewczynka później że chłopiec i teraz znowu mówią że dziewczynka. A na USG nie chce wogole się pokazac. Niewierze w te ciążowe przesady bo to parodia ale już niewiem co mam o tym myśleć czy jest w tym jakaś prawda ?
 
reklama
Ja też w te zabobony nie wierzę bo ja miałam mieć dwie dziewczynki a mam dwóch chłopaków z pierwszym to na 80 % była dziewczynka a z drugim to dzień przed porodem w szpitalu na USG wyszła dziewczynka a na drugi dzień urodził się chłopiec więc w tej ciąży to praktycznie nie chce zbytnio wiedzieć. Dla mnie i męża najważniejsze jest że maluszek jest zdrowy
 
reklama
Ja też w te zabobony nie wierzę bo ja miałam mieć dwie dziewczynki a mam dwóch chłopaków z pierwszym to na 80 % była dziewczynka a z drugim to dzień przed porodem w szpitalu na USG wyszła dziewczynka a na drugi dzień urodził się chłopiec więc w tej ciąży to praktycznie nie chce zbytnio wiedzieć. Dla mnie i męża najważniejsze jest że maluszek jest zdrowy

Nieśmiałe chłopaki :)
 
Do góry