reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża a łańcuszek

Martakamila2019

Początkująca w BB
Dołączył(a)
31 Sierpień 2019
Postów
21
Miasto
Nowa Sól
Witam mam takie może i głupie pytanie ale niewiem co mam myśleć każdy co innego mi mówi. Może zacznę od przedstawienia się jestem Marta mam 32 lata mieszkam w nowej soli woj. Lubuskie i mam już dwójkę wspaniałych synów Aleksander 6 lat i Mikołaj 3 lata obecnie jestem w trzeciej ciąży a dokładnie 25 tydzień. Dziękuję za przyjęcie do forum. A więc przejdę do rzeczy: W pierwszych ciążach tak niemialam a teraz jest inaczej powiedzcie mi bo na początku ciąży wogole nie oglam nosić ani łańcuszka (dusiłam się )ani kolczykow ( uszy mi puchły ) później było normalnie a teraz znowu mam to samo. Kiedy mówiłam o tym komuś to się śmiał za pierwszym razem mówili że będzie dziewczynka później że chłopiec i teraz znowu mówią że dziewczynka. A na USG nie chce wogole się pokazac. Niewierze w te ciążowe przesady bo to parodia ale już niewiem co mam o tym myśleć czy jest w tym jakaś prawda ?
 
reklama
Żadnej prawdy nie ma, natomiast nie wiem czy to prawda ale podobno ciężarne są bardziej narażone na alergie, może właśnie lekko alergicznie zaczęłaś reagować na jakieś stopy metali (zloto, srebro itp.). Każda ciąża inna ;) ja bym na Twoim miejscu po prostu nie nosiła biżuterii i olała wszystkie "teorie spiskowe" co do płci :D
 
Żadnej prawdy nie ma, natomiast nie wiem czy to prawda ale podobno ciężarne są bardziej narażone na alergie, może właśnie lekko alergicznie zaczęłaś reagować na jakieś stopy metali (zloto, srebro itp.). Każda ciąża inna ;) ja bym na Twoim miejscu po prostu nie nosiła biżuterii i olała wszystkie "teorie spiskowe" co do płci :D
Może i tak ale co dziwne noszę obrączkę i pierścionek i jest wszystko ok
 
reklama
To dobrze. Moja koleżanka z pracy będąc w ciąży, też źle reagowała na część biżuterii i przy tym mogła dosłownie pisać na skórze. :)

Swoją drogą to trochę dziwne, że dalej lekarz nie jest w stanie określić płci dziecka. Kiedy ostatnio miałaś USG?
Lekarz był by wstanie określić ale co mam USG to dziecko tak się układa że nie chce pokazać (ostatnie USG 21.08)
 
reklama
U mnie przesądy ludowe, w które w ogóle nie wierzę były celniejsze niż połówkowe USG, po którym miała być dziewczynka :) Wszystkie babki mi mówiły że będzie chłopak i jest chłopak. Ale to przypadek, nie ma co wierzyć w te zabobony :)
 
Do góry