reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża a pies w domu?

CzarnaCzarna90

Zaciekawiona BB
Dołączył(a)
20 Sierpień 2019
Postów
30
Słuchajcie dziewczyny ostatnio mój piesek a dokładnie suczka mnie bardzo zaskakuje jestem w czwartym miesiącu ciąży a moja sunia zaczęła się dziwnie zachowywać ciagle skomli traktuje swoje dwie ulubione piłki jako szczeniaczki ciągle je gdzieś układa do spania jak małe pieski i wszędzie je ze sobą nosi ewentualnie przynosi je do mnie i leży z nimi przy moim brzuchu. Tylko ja mge dotykać te piłki. Nie wiem czy moja sunia czuje ze ja jestem w ciąży i też obudził się w niej instynkt macierzyński lub uroila sobie ciążę. Pierwszy raz spotykam się z czymś takim. Mialyscie może taka sytuacje. Nie wiem co mam z nią robić czy jej to przejdzie?
 
reklama
Rozwiązanie
Ciąża urojona ,tylko sterylizacja pomoże, i tak zwierzaki czuja ciążę, mam kota i od połowy ciąży zaczął się strasznie przymilac, gdzie wcześniej tego nie robił, a psy są dużo mądrzejsze i wrazliwsze na swoich właścicieli
Ciąża urojona. Moja też tak miała, znosiła pluszaki na swoje posłanie i ogólnie była taka skomląca. Tylko wtedy nikt nie był w ciąży ;) Nie wiem czy psy mogą wyczuć ciążę, możliwe że tak. Na pewno potrafią być bardzo opiekuńcze lub wręcz zaborcze w stosunku do noworodków, tak było w przypadku mojego kuzyna. Ich sunia nie odstępowała go na krok i warczała jak ktoś obcy przychodził zobaczyć małego.
 
Moja suczka też tak miała tylko ja wtedy w ciąży nie byłam. Weterynarz mówił, że to ciąża urojona, tak jak już koleżanka wyżej napisała. Czasem jej się to zdarza potem samo przechodzi.
 
Ciąża urojona ,tylko sterylizacja pomoże, i tak zwierzaki czuja ciążę, mam kota i od połowy ciąży zaczął się strasznie przymilac, gdzie wcześniej tego nie robił, a psy są dużo mądrzejsze i wrazliwsze na swoich właścicieli
 
Rozwiązanie
Do góry