reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża a test Beta hCG.

reklama
Hej dostalam taki wynik. Ktory to tydzien?? Nie jestem obeznana w tych tematach;P
 

Załączniki

  • 20210202_232733.jpg
    20210202_232733.jpg
    66,2 KB · Wyświetleń: 397
Trudno liczyć tygodnie przy takich wartościach,ale jakby świeżo po zagnieżdzeniu [emoji848] warto sprawdzić przyrost po 48h .
 
Dzisiaj robilam druga bete, jutro wynik takze sie okaze. Na wizyte u ginekologa czekam, wiec nic innego mi nie pozostaje. 1.5 tyg temu robilam 5 testow kazdy pozytywny z bardzo blada kreska :) ost miesiaczka 22.12 lecz moje miesiaczki byly nieregularne i czesto sie spoznialy.
 
Ostatnia edycja:
reklama
Dzisiaj robilam druga bete, jutro wynik takze sie okaze. Na wizyte u ginekologa czekam, wiec nic innego mi nie pozostaje. 1.5 tyg temu robilam 5 testow kazdy pozytywny z bardzo blada kreska :) ost miesiaczka 22.12 lecz moje miesiaczki byly nieregularne i czesto sie spoznialy.
Jeśli półtora tygodnia temu miałaś kreski na testach, a teraz masz tak niską betę jak ledwo po zagnieżdżeniu... To nie wygląda to dobrze. Jedyna nadzieja w tym, że owulacja bardzo Ci się przesunęła, a tamte testy były jednak negatywne, tylko się doszukiwałaś na siłę. Bo po takim czasie betę miałabyś już pewnie w setkach, ale na pewno na 8... Najczulszy test ma czułość 10, czyli półtora tygodnia temu musiałaś mieć co najmniej 10. Zakładając, że co dwa dni się podwaja, to powinnaś mieć już jakieś 320 najmniej... Chyba, że tamte testy jednak nie były pozytywne i wtedy miałaś akurat opóźnioną owulację - a wtedy ponoć test ciążowy czasem może wyjść pozytywny (jakaś korelacja z hormonem LH i test może błędnie wyjść, bo pomyli LH z HCG) - to wówczas mogło teraz dopiero dojść do zagnieżdżenia i 8 jest całkiem prawdopodobne. :) Zobacz kolejną betę, jak to będzie wyglądać i rosnąć. :)
 
Do góry