reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

• Tego nie możesz przegapić!

Marzysz o własnej marce, o otworzeniu firmy? Wpadaj 8.03 o godz.10:30. Daria opowie, jak zacząć myśleć o produkcie? Jak stworzyła markę Clochee i jak udaje jej sie łączyć macierzyństwo z prowadzeniem firmy. Będzie czas na wasze pytania! Zapraszam serdecznie.

Jeśli masz sposoby na kolki i ból brzuszka maluszka, nie przegap konkursu Vivomixx. Wygraj zakupy!

Pozdrawiam Anna Ślusarczyk
reklama

Ciąża a test Beta hCG.

reklama
Hej dostalam taki wynik. Ktory to tydzien?? Nie jestem obeznana w tych tematach;P

Załączniki

• 20210202_232733.jpg
    20210202_232733.jpg
    66,2 KB · Wyświetleń: 159
Dzisiaj robilam druga bete, jutro wynik takze sie okaze. Na wizyte u ginekologa czekam, wiec nic innego mi nie pozostaje. 1.5 tyg temu robilam 5 testow kazdy pozytywny z bardzo blada kreska :) ost miesiaczka 22.12 lecz moje miesiaczki byly nieregularne i czesto sie spoznialy.

Ostatnia edycja:
reklama

blanny

Fanka BB :)
Dzisiaj robilam druga bete, jutro wynik takze sie okaze. Na wizyte u ginekologa czekam, wiec nic innego mi nie pozostaje. 1.5 tyg temu robilam 5 testow kazdy pozytywny z bardzo blada kreska :) ost miesiaczka 22.12 lecz moje miesiaczki byly nieregularne i czesto sie spoznialy.
Jeśli półtora tygodnia temu miałaś kreski na testach, a teraz masz tak niską betę jak ledwo po zagnieżdżeniu... To nie wygląda to dobrze. Jedyna nadzieja w tym, że owulacja bardzo Ci się przesunęła, a tamte testy były jednak negatywne, tylko się doszukiwałaś na siłę. Bo po takim czasie betę miałabyś już pewnie w setkach, ale na pewno na 8... Najczulszy test ma czułość 10, czyli półtora tygodnia temu musiałaś mieć co najmniej 10. Zakładając, że co dwa dni się podwaja, to powinnaś mieć już jakieś 320 najmniej... Chyba, że tamte testy jednak nie były pozytywne i wtedy miałaś akurat opóźnioną owulację - a wtedy ponoć test ciążowy czasem może wyjść pozytywny (jakaś korelacja z hormonem LH i test może błędnie wyjść, bo pomyli LH z HCG) - to wówczas mogło teraz dopiero dojść do zagnieżdżenia i 8 jest całkiem prawdopodobne. :) Zobacz kolejną betę, jak to będzie wyglądać i rosnąć. :)

Podobne tematy
Autor Tytuł Forum Odpowiedzi Data
Paula1996 B-Hcg ponad normę - Test Pappa Potrzebuję porady 15
M Ciąza, test ciazowy Potrzebuję porady 6
J Ciąża po tak długim czasie? Potrzebuję porady 22
A Ciąża czy nie ciąża? Potrzebuję porady 43
miloscwczasachpopkultury Zabieg łyżeczkowania - brak okresu - czy możliwa ciąża? Potrzebuję porady 53
A Negatywny test ciążowy dzień przed miesiączką Staramy się 20
M Blada 2 kreska Potrzebuję porady 62
R Testy ciążowe, okres, tabletki antykoncepcyjne Potrzebuję porady 3
K Ciąża test ciążowy Potrzebuję porady 4
A Cień cienia po poronieniu 5.5 miesiąca temu Ciąża po poronieniu 14
A Testy ciążowe Potrzebuję porady 13
Neyka Brak miesiączki, testy negatywne Staramy się 9
K Cień cienia na teście. Potrzebuję porady 9
A Co robić ? Brak miesiączki Potrzebuję porady 4
M Seks dzień po owulacji, a szansa na ciążę Potrzebuję porady 10
C Brązowe upławy zamaist miesiączki. Test pozytywny Staramy się 18
X Czy to może być ciąża? Potrzebuję porady 3
Z Czy to ciąża? Ciąża, poród, połóg 39
kam.123 Test ciążowy Ciąża, poród, połóg 8
P Brak okresu, negatywny test, pozna owulacja Potrzebuję porady 7
I Test owulacyjny negatywny a śluz płodny Staramy się 12
C Jak odczytać test ciążowy Staramy się 32
I Czy mogę liczyć na to że test się myli? Potrzebuję porady 29
L Czy jestem w ciąży Potrzebuję porady 10
K Co sądzicie? Potrzebuję porady 16
aziula Czy to już czy jeszcze nie? Potrzebuję porady 16
Zazuu Negatywny test ciążowy a ciąża Potrzebuję porady 16
W Test pappa - wyniki Potrzebuję porady 18
ewelulka Czy powinnam wykonać ponownie test? Potrzebuję porady 10
Natii91 Witam może ktoś powiedziec czy to jest ciąża wczoraj wykonałam test z krwi i było 0.5 czy to ciąża czy nie i kiedy powinnam powtorzy Ciąża, poród, połóg 9
L Listopadowe kropki - II kreski ❤️ Staramy się 1234
Jeanetttte Test przed @ Potrzebuję porady 12
Albi Upragniona ciąża czy przewidzenia? Potrzebuję porady 54
D Ciąża czy nie ? Staramy się 6
mrsmiki Czy to może być ciąża? Ciąża, poród, połóg 35
karolina21325 Test ujemny a brak miesiączki Ciąża, poród, połóg 8
olivia1011 Test owulacyjny a ciąża Potrzebuję porady 40
D Negatywny test owulacyjny a ciąża ? Staramy się 6
A testy owulacyjne clearblue i stymulacja owulacji Potrzebuję porady 9
MatkaFrankowaPanikara Czy ten test jest pozytywny? Wątek zbiorczy Potrzebuję porady 2454
M Czy to ciąża? Potrzebuję porady 5
O Test, negatywny czy pozytywny Potrzebuję porady 9
K ciąża czy jednak nie Potrzebuję porady 3
B Rosnąca temperatura przed okresem, pozytywny test owulacyjny, a brak owulacji Staramy się 15
K Ciąża- niski poziom hcg Potrzebuję porady 32
Sylwia maybe baby Tabletki antykoncepcyjne. @spoznia się ponad 20 dni pozytywny test Potrzebuję porady 16
S Czy to moze być ciąża pomóżcie Staramy się 23
K Czy to ciąża? Potrzebuję porady 48
LadySnow Blada kreska przed okresem Potrzebuję porady 11
A Ciąża? A moze poronienie? Staramy się 6