reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża bezobjawowa

ANNA152

Początkująca w BB
Dołączył(a)
11 Maj 2020
Postów
28
Miasto
Gdańsk
Czy to normalne, ze nie mam objawów ciąży? Za chwilę konczy sie 12 tydzień. A ja mam zero mdłości ani wymiotow, zero zmęczenia, zero sennośći, nie jestem nerwowa, nie mam ani zachcianek, ani wstrętnu do czegokolwiek, nic mi nie śmierdzi, ani nie zmieniły sie gusta co do jedzenia. Jedyne co mam to trądzik w tym czasie co powinen być okres i czasem boli mnie brzuch jak na okres. Każdy mówi o pięknych włosach w ciąży a mi wypadają garściami. Czy któraś z was tez tak miała czu jestem ewenementem?
 
reklama
Ja też nie miałam i nie mam żadnych ciążowych objawów i martwiłam się. Od samego początku miałam tylko większy apetyt. Jestem teraz w 21 tygodniu ciąży, jedynie cera jest bardzo wysuszona.Nie miałam też huśtawek emocjonalnych . Jesteśmy szczęściarami że czujemy się wyśmienicie 🙂.
 
Ja tez nie miałam objawów, co do włosów to poczekaj do 2 trymestru, poprawi się zobaczysz , ja urodziłam, zdrowa corke, a narzekać zaczęłam dopiero pod koniec 3 trymestru , jak byłam gruba ,było gorąco i spać nie mogłam 😉
 
Jak ja Wam zazdroszczę. Pierwsze 3 miesiące miałam wyjęte z życia. Tylko spałam i wymiotowałam. Wystarczyło, że otworzyłam lodówkę i musiałam biec do toalety. Bałam się gdziekolwiek wyjść z domu, bo wystarczyło, że poczułam jakiś zapach, który mi nie odpowiadał i od razu miałam mdłości. Za to pod koniec ostatniego miesiąca potrafiłam się popłakać o byle co, np. jak zobaczyłam w telewizji psa 😂
 
Jak najbardziej to normalne :)
U mnie pierwszym objawem oprócz braku miesiączki i zaokrąglenia brzuszka, były ruchy maluszka :) jakby nie usg to bym nie wierzyła że w ciąży jestem
 
Czy to normalne, ze nie mam objawów ciąży? Za chwilę konczy sie 12 tydzień. A ja mam zero mdłości ani wymiotow, zero zmęczenia, zero sennośći, nie jestem nerwowa, nie mam ani zachcianek, ani wstrętnu do czegokolwiek, nic mi nie śmierdzi, ani nie zmieniły sie gusta co do jedzenia. Jedyne co mam to trądzik w tym czasie co powinen być okres i czasem boli mnie brzuch jak na okres. Każdy mówi o pięknych włosach w ciąży a mi wypadają garściami. Czy któraś z was tez tak miała czu jestem ewenementem?
Boże dziewczyny przestańcie wierzyć w jakieś DURNE mity, że KAŻDA ciężarna MUSI mieć jakieś objawy, bo to już się staje nudne! Lepiej się ciesz, że nic nie masz, a nie siedzisz całymi dniami z głową w kiblu!
Po co się porównywać do innych.. a ty tak miałaś? A tyyy? No do cholery każdy jest inny!
 
Czy to normalne, ze nie mam objawów ciąży? Za chwilę konczy sie 12 tydzień. A ja mam zero mdłości ani wymiotow, zero zmęczenia, zero sennośći, nie jestem nerwowa, nie mam ani zachcianek, ani wstrętnu do czegokolwiek, nic mi nie śmierdzi, ani nie zmieniły sie gusta co do jedzenia. Jedyne co mam to trądzik w tym czasie co powinen być okres i czasem boli mnie brzuch jak na okres. Każdy mówi o pięknych włosach w ciąży a mi wypadają garściami. Czy któraś z was tez tak miała czu jestem ewenementem?
Ja tak miałam, choć jedynie spanie w pierwszych 3 miesiącach mnie nie opuszczało;). A witaminy bierzesz? Bo wypadać powinny dopiero jak urodziwa i karmić będziesz(To taka normalka do pół roku mimo brania witamin).

Pozdrawiam
 
reklama
Boże dziewczyny przestańcie wierzyć w jakieś DURNE mity, że KAŻDA ciężarna MUSI mieć jakieś objawy, bo to już się staje nudne! Lepiej się ciesz, że nic nie masz, a nie siedzisz całymi dniami z głową w kiblu!
Po co się porównywać do innych.. a ty tak miałaś? A tyyy? No do cholery każdy jest inny!
Ja nie wierzę w durne mity. Poprostu rozmawiam ze szwagierką jak kobieta z inna kobietą. i słyszę naprawdę nie masz żadnych objawów? poczekaj do drugiego trymestru, mi na początku też nic nie było później nawet wodą wymiotowałam. A nasza sąsiadka też mówila, że zadnych objawów nie ma a pozniej gnało ją na dwa końce. Z iloma ciężarnymi rozmawiam to żadna nie miała bezobjawowej ciąży. Do cholery jasnej dzieci nie mam, to nie wiem. Każdy jest inny ale większość przy grypie ma gorączkę i ból mięśni. więc chyba po to jest forum żeby niedoświadczone osoby mogły zasięgnąć opinii u innych bardziej doświadczonych kobiet. Przy następnej ciąży nie będę pytać.
 
Ostatnia edycja:
Do góry