reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża bezobjawowa

Ja tak miałam, choć jedynie spanie w pierwszych 3 miesiącach mnie nie opuszczało;). A witaminy bierzesz? Bo wypadać powinny dopiero jak urodziwa i karmić będziesz(To taka normalka do pół roku mimo brania witamin).

Pozdrawiam
Witaminy zaczęlam brać jeszcze przed ciążą. Właśnie stąd mój stres, bo jak teraz mi bardzo wypadają po ciąży bedzie jeszcze gorzej to zostane łysa :(
 
reklama
Witaminy zaczęlam brać jeszcze przed ciążą. Właśnie stąd mój stres, bo jak teraz mi bardzo wypadają po ciąży bedzie jeszcze gorzej to zostane łysa :(
Mnie przed ciążą i w trakcie ciąży włosy leciały strasznie, natomiast po 3 miesiącach po porodzie przestały i są dużo mocniejsze, także nie zawsze po porodzie jest gorzej
 
Czy to normalne, ze nie mam objawów ciąży? Za chwilę konczy sie 12 tydzień. A ja mam zero mdłości ani wymiotow, zero zmęczenia, zero sennośći, nie jestem nerwowa, nie mam ani zachcianek, ani wstrętnu do czegokolwiek, nic mi nie śmierdzi, ani nie zmieniły sie gusta co do jedzenia. Jedyne co mam to trądzik w tym czasie co powinen być okres i czasem boli mnie brzuch jak na okres. Każdy mówi o pięknych włosach w ciąży a mi wypadają garściami. Czy któraś z was tez tak miała czu jestem ewenementem?
Pierwszą ciążę taką miałam. Nic zero objawów.
 
Chciałabym się poradzić was dziewczyny w jednej sprawie z moich obliczeń jestem w 7 tygodniu Chodzi o dolegliwości ciążowe byłam 3 razy w ciąży w poprzednich ciążach jak dobrze pamiętam miałam wymioty do 3 miesiąca przynajmniej w dwóch pierwszych.Teraz jest inaczej nie wymiotuje mam tylko dziwne uczucie podbijania po niektórych produktach mam zawroty głowy podwuższoną temperaturę ciała i uczucie goraca z pieczeniem w piersiach i niżej kłucie w dole brzucha i czasami uciski ciągle bym spała i mam cholerne skoki nastrojów ale braku apetytu wymiotów odrzucania od zapachów nic.Czy któraś z was przechodziła począdki ciąży podobnie lub całkowicie bezobjawowo dodam jeszcze że mam też spore uprawy.
 
Chciałabym się poradzić was dziewczyny w jednej sprawie z moich obliczeń jestem w 7 tygodniu Chodzi o dolegliwości ciążowe byłam 3 razy w ciąży w poprzednich ciążach jak dobrze pamiętam miałam wymioty do 3 miesiąca przynajmniej w dwóch pierwszych.Teraz jest inaczej nie wymiotuje mam tylko dziwne uczucie podbijania po niektórych produktach mam zawroty głowy podwuższoną temperaturę ciała i uczucie goraca z pieczeniem w piersiach i niżej kłucie w dole brzucha i czasami uciski ciągle bym spała i mam cholerne skoki nastrojów ale braku apetytu wymiotów odrzucania od zapachów nic.Czy któraś z was przechodziła począdki ciąży podobnie lub całkowicie bezobjawowo dodam jeszcze że mam też spore uprawy.
Ja byłam 3 razy w ciazy , 2 razy poronilam ,miala wymioty ,w 3 udanej zero , ani wymiotów ani bólu piersi ,jedynie częstomocz , I wyczulony wech
 
reklama
Ja też nie miałam i nie mam żadnych ciążowych objawów i martwiłam się. Od samego początku miałam tylko większy apetyt. Jestem teraz w 21 tygodniu ciąży, jedynie cera jest bardzo wysuszona.Nie miałam też huśtawek emocjonalnych . Jesteśmy szczęściarami że czujemy się wyśmienicie 🙂.
 
Do góry