reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża bliźniacza

Hej kochana
Mamy tutaj faktycznie jakąś cisze-jakby wszystkie już urodzily;)
Dzisiaj miałam zdrowe odżywianie-owoce w ciągu dnia a do obiadu robiłam świeżo wyciskany sok z owoców i warzyw :D
Dzieciaczki kopią o różnych porach ale brzuch dalej boli po przejściu kilku metrów lub połowy schodow:( i też nie wiem jak mam leżeć bo już mnie boli na każdej pozycji-macie te poduszki ciazowej naprawdę one tak pomagają?
A i mój naciska na zmianę auta(na 7 osobowe) bo wózka nie zmiescimy do bagaznika:D
A jak tam u Was?
Dobranoc :)
 
reklama
Dzień dobry w poniedziałek :)
Trójpaczek jak tam dziewczynki? Jak Twoje samopoczucie?

Anita odpoczywaj, trzymam kciuki za aby bóle minęły chociaż sama też je mam. Ciężko znaleźć odpowiednią pozycje. Najgorzej jest na plecach, wtedy dzieci od razu się wiercą jakby było im niewygodnie.

Jutro o9 mam usg. Mam nadzieję, że wieści będą również dobre jak tydzień temu. Trzymajcie kciuki please!!!!
 
bulkaasia trzymam cały czas mocno :)
ja w zeszłym tygodniu byłam na pierwszych prenatalnych i wszystko wyszło ok :) ale od wczoraj zaczęłam troszkę plamić i się martwić. Lekarz pytał czy się może nie miałam jakiegoś większego wysiłku a rzeczywiście w sobotę byliśmy z mężem na pierwszych zakupach i trochę pochodziliśmy ale dzisiaj na wszelki wypadek mam do niego na kontrole podjechać. Czy Wam się zdarzyło coś takiego ??
 
Nadia mi się zdarzyło w 13tc. Jednego dnia byłam 2 razy badana, a kolejnego wycieczka po cmentarzach (to było przed dniem Wszystkich Świętych). Wieczorem zaczęłam plamić, a rano było jeszcze więcej krwi. Pojechałam na IP i okazało się, że z dziećmi wszystko ok. Przyczyna krwawienia nieznana. Plamiłam chyba ze 3 tygodnie. Potem przeszło. Wszystko skończyło się dobrze. Plamienia w ciąży zdarzają się bardzo często więc się nie denerwuj. Dobrze, że idziesz do lekarza.
Bulkaasia powodzenia. kciuki za twoje maleństwa :) .
 
Lekarz powiedział, że wszystko wygląda dobrze a te plamienia mogą wynikać z tego się przeciążyłam ( mam teraz przez tydzień mocno się oszczędzać ) albo z tego że teraz jest okres kiedy łożysko przejmuje funkcje ciałka żółtego i mógł mi się obniżyć poziom progesteronu wiec na wszelki wypadek zwiększył mi na razie dawkę duphastonu ale już przynajmniej jestem spokojniejsza, że nic strasznego się nie dzieje :)
 
Hej. U mnie samopoczucie lepsze, patrząc na dziewczynki i postępy z dnia na dzień to wszystko cieszy [emoji4] Już nie są w inkubatorach. Oddychaja samodzielnie, wszystko ok, tylko że są za malutkie i nie umieją same pić. Nie mają odruchu ssania. A jak już piją ze smoka to się męczą. Dopiero w sobote skończyły 33 tydzień więc potrzebuja trochę czasu. A jak po wizytach dziewczyny? Mam nadzieję, że dobre wieści?
 
Witam, przed południem miałam usg ijest bez zmian :) Czyli wszystko idzie ku dobrej drodze. Dziewczyny bardzo ruchliwe, serduszka bija, wody tak jak były i najprawdopodobniej rozwiązanie za 6-7 tygodni!!!
Będziemy walczyć oby jak najdłużej się udało, chociaż 30-32tc.
Dalej kciuki i modlitwa jest potrzebne!!! :D

Trójpaczek cudownie, że dziewczyny same oddychają. Jak długo będą Was trzymać w szpitalu?
 
Witam, przed południem miałam usg ijest bez zmian :) Czyli wszystko idzie ku dobrej drodze. Dziewczyny bardzo ruchliwe, serduszka bija, wody tak jak były i najprawdopodobniej rozwiązanie za 6-7 tygodni!!!
Będziemy walczyć oby jak najdłużej się udało, chociaż 30-32tc.
Dalej kciuki i modlitwa jest potrzebne!!! :D

Trójpaczek cudownie, że dziewczyny same oddychają. Jak długo będą Was trzymać w szpitalu?
Myślę, że jeszcze ok miesiąca zejdzie niestety a są od 4 marca w szpitalu.
 
reklama
Dziewczyny jakby któraś szukała to mam do sprzedania elektroniczny steliryzator Avent , podgrzewacz do butelek i ręczny laktator użyty raz również z aventu. Oraz kosz na zużyte pieluchy angelcare. Jakby któraś była zainteresowana to dajcie znać. Muszle powoli odgruzowac mieszkanie :)


Napisane na HUAWEI VNS-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry