reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża bliźniacza

reklama
A ja już dziś po wizycie w szpitalu... Wygląda na to że wszystko ok... Księżniczki ważą już prawie 1900g aż byłam w szoku... Tydzień temu lekarka twierdziła że 1500. Wiadomo kwestia pomiarów, dziś miałam wizytę u specjalisty od bliźniaków więc bardziej wierzę jego pomiarom... Pozatym czekam na te magiczne 2kg...
Z gorszych informacji powoli skraca mi się szyjka teraz ok 23mm, ale na tym etapie podobno nie ma się czym martwić.

010ikw7ip2lmrcv3.png
Oooo Heda to sporo twoje ważą,moje w 31t mialy po 1500,a brzuszek masz spory? Ty masz ciążę 1k? Ja mam we czwartek wizytę,zobaczymy ile moje gwiazdy będą ważyć

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Oooo Heda to sporo twoje ważą,moje w 31t mialy po 1500,a brzuszek masz spory? Ty masz ciążę 1k? Ja mam we czwartek wizytę,zobaczymy ile moje gwiazdy będą ważyć

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
Tak 1k2o. Brzuchol już się robi duży, ale jeszcze nie jest źle, za to przez ostanie tygodnie kilogramy lecą do góry...Aż jestem w szoku, przez 6tyg mam 4kg na plusie[emoji15]...

010ikw7ip2lmrcv3.png
 
A ja już dziś po wizycie w szpitalu... Wygląda na to że wszystko ok... Księżniczki ważą już prawie 1900g aż byłam w szoku... Tydzień temu lekarka twierdziła że 1500. Wiadomo kwestia pomiarów, dziś miałam wizytę u specjalisty od bliźniaków więc bardziej wierzę jego pomiarom... Pozatym czekam na te magiczne 2kg...
Z gorszych informacji powoli skraca mi się szyjka teraz ok 23mm, ale na tym etapie podobno nie ma się czym martwić.

010ikw7ip2lmrcv3.png
Gratulacje! Ale duze te Twoje ksiezniczki! Super, czekamy na magiczne 2kg. Kiedy nastepna wizyta?
No i już wszystko jasne :) będą dwie dziewczynki :-) :) małe super rosną mają po 211 gr i wszystko jest w porządku
Gratulacje! Przypomnij w ktorym tygodniu jestes?

Od wczoraj zauwazylam wieksza ilosc takiego ciagnacego sie przezroczystego sluzu a rano wydawalo mi sie, ze widze troszeczke krwi jak sie podcieralam. Wizyte mam jutro rano, bede obserwowac, bo chyba nie ma co panikowac?
 
Cześć dziewczyny. Pisałam tu ostatnio. Wczoraj miałam usg z maluszkami wszystko dobrze. Nadal biją 2 serduszka
Ale dalej się nie dowiedziałam jaki to rodzaj ciąży a to już 8tc a wy w którym dowiedziałyscie się czy to dwujajowe albo jednojajowe i jaka kosmówka
 
Cześć dziewczyny. Pisałam tu ostatnio. Wczoraj miałam usg z maluszkami wszystko dobrze. Nadal biją 2 serduszka
Ale dalej się nie dowiedziałam jaki to rodzaj ciąży a to już 8tc a wy w którym dowiedziałyscie się czy to dwujajowe albo jednojajowe i jaka kosmówka
Może zmień lekarza, jeśli nie potrafi określić rodzaju ciąży, ja w 5tc już wiedziałam i miałam to potwierdzone jeszcze 2 lub 3 razy do 12tc. Potem jest coraz trudniej określić rodzaj ciąży bo dzieciaki są za duże. A to jednak bardzo ważne i od rodzaju ciąży zależy jej prowadzenie.

010ikw7ip2lmrcv3.png
 
reklama
Gratulacje! Ale duze te Twoje ksiezniczki! Super, czekamy na magiczne 2kg. Kiedy nastepna wizyta?

Gratulacje! Przypomnij w ktorym tygodniu jestes?

Od wczoraj zauwazylam wieksza ilosc takiego ciagnacego sie przezroczystego sluzu a rano wydawalo mi sie, ze widze troszeczke krwi jak sie podcieralam. Wizyte mam jutro rano, bede obserwowac, bo chyba nie ma co panikowac?
Myślę że że śluzem jest ok. U mnie też różnie bywa raz więcej raz mniej. Któregoś dnia z rana wydawał się różowy...Ale wsio na spokojnie. Jak masz jutro wizytę to nie ma się co denerwować na zapas.

010ikw7ip2lmrcv3.png
 
Do góry