reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża bliźniacza

No i co.... i nic.

Pchaly sie te moje gwiazdy na swiat, a teraz cisza. Zero. Jedyne co to plamie po zdjeciu szwu, a wlasciwie to bardzo brudze z duza iloscia jakiegos sluzu.





 
reklama
No i co.... i nic.

Pchaly sie te moje gwiazdy na swiat, a teraz cisza. Zero. Jedyne co to plamie po zdjeciu szwu, a wlasciwie to bardzo brudze z duza iloscia jakiegos sluzu.





U mnie dzień przed porodem też zaczął rózowo-brazowy śluz wypływać także może powoli obu ciebie się ruszy. Ale masz już zaplanowane CC na środę?

w5wqgu1rj2j1vu0p.png

 
Ania 199 Witaj i gratuluję bliźniaków!
Jeśli chodzi o objawy to mogą wystąpić na początku a mogą tak jak u niektórych z nas dopiero na koniec się pokazać. Ja na początku miałam problemy z zasypianiem a po 4h musiałam wstać do pracy i byłam tam śpiąca, ospała i częściej musiałam coś przekasić. Zero mdlosci i wymiotów (chyba że po jakimś sztucznym napoju tymbark). Dopiero teraz pod koniec tak jak dziewczyny zgaga; problemy z zasypianiem oraz bolace krocze i zadyszka przy chodzeniu (jakbym 120kg ważyła a nie koło 70kg). Pamiętaj każda ciąża jest inna i objawy także więc się niczym nie przejmuj!

Suelen trzymam kciuki, oby udało się wam dorwać do środy!

Bulkaasia a jak u Ciebie po sterydach- lepiej z tymi cukrami?!
 
Dzien dobry :)

Dzis 22.05.2017r postanowily sie urodzic moje dziewczynki. Z lewej Izunia 2490g i 50cm, z prawej Uleńka 2500g 52cm

Przez cala noc meczyly mnie bole, o 5:50 odeszly mi wody i lozysko sie odklejalo, ale juz jest ok.

Porod 36t5d [emoji5][emoji5][emoji5]
1495436090-aaaaaa.jpeg






 
Suelen gratulacje, dziewczyny z super wagą :) witamy na pokładzie szczęśliwych mam :)

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Gratuluję Suelen! Super ze wszystko jest dobrze i waga dziewczynek też piękna! Zycze szybkiego powrotu do zdrowia i wyjscia do domu!
Ps Przyszły na świat w urodziny mojego taty :tak:
 
Dzien dobry :)

Dzis 22.05.2017r postanowily sie urodzic moje dziewczynki. Z lewej Izunia 2490g i 50cm, z prawej Uleńka 2500g 52cm

Przez cala noc meczyly mnie bole, o 5:50 odeszly mi wody i lozysko sie odklejalo, ale juz jest ok.

Porod 36t5d [emoji5][emoji5][emoji5]
1495436090-aaaaaa.jpeg






Co za wiadomości z rana... Wchodzę na forum a tu fotka bliźniaczek. Gratulacje kochana. Super laski. Jak dla mnie wogóle nie podobne do siebie. I wcale nie takie malutkie jak to z USG wychodziło. Moje były by też dzisiaj 36t5d a waga 2500 i 2580 więc czy w brzuchu czy poza rosną podobnie...
A jak ty się czujesz?

w5wqgu1rj2j1vu0p.png

 
reklama
Do góry