reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża bliźniacza

martyna222 ja przed chwila zmierzylam sie w brzuchu i mam ok 95 cm to nie wiem dokladnie czy jest az tak ogromny jak na ten okres ciazy.Ja tez ogladalam wozki TAKO i podobaja nam sie i pewnie ktorys wybierzemy.Widze ze mamy podobny wiek ciazy jak sie czujesz?? Tez juz sie nie mozesz doczekac konca??

moz-screenshot-9.png
 
reklama
martyna222 ja przed chwila zmierzylam sie w brzuchu i mam ok 95 cm to nie wiem dokladnie czy jest az tak ogromny jak na ten okres ciazy.Ja tez ogladalam wozki TAKO i podobaja nam sie i pewnie ktorys wybierzemy.Widze ze mamy podobny wiek ciazy jak sie czujesz?? Tez juz sie nie mozesz doczekac konca??

moz-screenshot-9.png
O kurde to ja jestem ogromna bo ja mam 116 cm w brzuchu :baffled:
Ja muszę leżeć bo mam nadciśnienie i jak cokolwiek zaczynam robić to rośnie...biorę leki i jakoś się tzrymam...
Pewnie że już się nie mogę doczekać...a jak masz ułożone dzieci? bo ja jeden na górze drugi na dole...jak to doktor powiedział leżą ułożona w chinskie L :-D...a ty jak się czujesz?
 
onna gratulacje, trzymam kciuki i gratulacje

a jak dziewczyny zdrówko, trzymajcie się jak najdłużej w trójpakach

co u mnie, hm dziś prawie przespana noc, dzieciaki rosną jak na drożdżach mimo,że na sztucznym mleku, nie karmię bo dalej walczę z ciśnieniem, a lek przenika do pokarmu, maluszki same już się potrafią wybudzić na jedzenie mimo,że w środę skończyły dopiero tydzień, są urocze.

Doceniajcie przespane noce, naprawdę ja od jakiś 3 tygodni mogę policzyć na palcach jednej ręki ile spałam, ale adrenalina jest tak wielka, brak czasu w dzień(pranie,gotowanie, sprzątanie, załatwianie papierów),że wcale nie czuję się zmęczona.
Konieczna jest pomoc w pojedynką trudno. Moje maluszki o tyle są fajne,że nie krzyczą w dwójkę na raz tylko na przemian, czasem jest zabawnie.
Postaram się zaglądać częściej, teraz się udało bo mąż ma wolne, dzieciaki śpią
pozdrawiam, buziaki i zdrówka
 
Martyna222 to faktycznie albo ty masz duzy albo ja maly ale chyba to drugie bo nawet w szpitalu polozne smialy sie ze mam naprawde maly brzuch jak na bliznieta.A ja czuje sie dobrze skurczyki tylko troche dokuczaja poza tym ze czuje sie strasznie ociezala to nic wielkiego mi nie dolega
A dzieci tak jak Twoje synio na gorze ulozony miednicowo a corcia u dolu juz główkowo ulozona.Na szczescie ja nie mam problemow z cisnieniem .Wiec lez duzo i odpoczywaj.
 
Cześć dziewczyny,
gratuluję wszystkim rozpakowanym mamusiom:-)
Ja tak jak część z was, borykam się z problemem wyboru wózka, a że dwie znajome maja ABC ZOOM to chyba też na niego się zdecyduję. To prawda wybór kolorystyki nie jest bardzo bogaty, ja zdecyduję się chyba na ten beż, chociaż nie wiem czy nie będzie za bardzo brudzący:confused:
Jeśli chodzi o łóżeczka to na początku będę miała jedno, przynajmniej takie są zamierzenia ale jak to wyjdzie w praktyce to zobaczymy.
Ostatnio rzadko cokolwiek piszę na forum bo niestety muszę leżeć z powodu skurczy, a na leżąco niezbyt wygodnie się pisze.
Cały czas jestem na luteinie, magnezie i no-spie. Jak leżę, to skurcze są słabe ale jak wstanę to brzuch jak kamień, więc chucham i dmucham by wytrzymać jak najdłużej.
Mam pytanie do tych jeszcze nierozpakowanych mam, czy wy też macie takie skurcze?
 
Ja naszczęście nie miałam skurczy. tzn nieraz miałam wrażenie że są - brzuch twardniał - ale jak gin mnie badała na ktg to nie było żadnych. Biorę tylko magnez 2 x dziennie.

Jeżeli chodzi o wózek to jak ci znajomi zadowoleni? Ja też będę miała taki wózek spodobały mi się opcje ustawiania dzieci w różnych kierunkach.


 
u mnie tez na razie nie ma tragedii,ale biorę fenoterol i magnez. musze jeszcze z tydzien tak wytrzymac a dalej juz moge miec skurcze :)
zoska 6 widze ze mamy taki sam tc ja i 2 dni di przodu, jak sie czzujesz, jaka wage maja twoje dzidzie? moje niby po 2500 ciekawe jak jest w rzeczywistosci. pozdrawiam serdecznie,trzymajcie sie
 
Jeżeli chodzi o wagę to nie wiem bo usg miałam miesiąc temu to wtedy ważyły po 1750. Teraz moja gin jest na wyjeździe. Będzie w przyszłym tygodniu to ja też muszę wytrzymać jeszcze tydzień. Ja czuję się raczej dobrze. w dzień oki tylko szybko się męczę. Noce są trochę gorsze. Budzę się od 2 do 4 razy i tylko czekam kiedy będzie ranek. Wstaję o 6 - 7 rano. Ajak będziesz rodzić? CC czy naturalnie?

 
tez zaczelam wstawac czesciej w nocy, co do porodu to moj lekarz nastawia sie ba ok 26 marzec do cc, jezeli ja wytrzymam to pewnie tak bedzie :)
 
reklama
Wiesz co moja też mi mówiła o podobnym terminie przed wyjazdem. Zobaczymy jak nas nic wcześniej nie chyci to może będziemy miały cc w tym samym terminie.

 
Do góry