reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża bliźniacza

reklama
Tossa
user-online.png
-maluchy są cudowne:-)
Dziewczynki od wczoraj jak rano się budzę to mnie zalewa.Mam nadzieję,że to od zwiększonej luteiny.Tylko dziwne,że to jest po nocy,bo rano jak biorę nic takiego się nie dzieje.
Dzisiaj mam o 20-stej dzwonić do mojej p.dr.,więc pogadam z nią.Czasem mam już dosyć tego napięcia i strachu.
 
Tossa słodkie te twoje maluszki :-)
Ja dzisiaj byłam na wizycie z dzieciaczkami wszystko ok i prawdopodobnie będzie parka bardzo się ciesze a powiedzcie mi bo mam brać magnez jaki najlepiej sobie kupić może być nawet jakiś do rozpuszczenia czy nie doradzcie mi :sorry:
 
Dziewczyny u mnie jest to samo co u Tossy, więc doradzam jednak zakup 2 łóżeczek. Moi chlopcy juz od kilku dni sa osobno, bo byly bitwy łapkami po buźkach :p.
 
Tossa Volka dzieki za dobre rady doswiadczonych matul:p u mnie biznesplan skorygowany:p nawet model wybrany:-D i kolory :-D Najprawdopodobniej zdecydujemy sie na Dream Baby Design- za dwa wyjdzie 550zl, wiec nie ma tragedii;-)

Tossa kruszynki sa przeslodkie:tak:

Agatka nie nerwuj sie, to na bank od luteiny, a jak chcesz miec pewnosc to lec na izbe i bedziesz spac spokojnie!

Miki gratuluje parki!!
 
Tossa
user-online.png
-maluchy są cudowne:-)
Dziewczynki od wczoraj jak rano się budzę to mnie zalewa.Mam nadzieję,że to od zwiększonej luteiny.Tylko dziwne,że to jest po nocy,bo rano jak biorę nic takiego się nie dzieje.
Dzisiaj mam o 20-stej dzwonić do mojej p.dr.,więc pogadam z nią.Czasem mam już dosyć tego napięcia i strachu.

Nie martw sie mialam tak samo i schozy zeto wody, a to od luteiny tak jest czasem,
 
Dzwoniłam do mojej p.dr. uspokoiła mnie .Tylko zamiast cordafenu mam przepisaną nitrędypinę czyli zamiennik cordafenu.Od jutra mam brać najpierw po pół tabletki 3x dziennie.Jutro muszę zadzwonić wieczorkiem i powiedzieć jak się czuję.Wizytę mam 26 stycznia.
 
nie wiem jak innym mamusiom, ale u nas kompletnie nie sprawdziła się termotorba avent - nie trzyma ciepła tak jak piszą ...po 2godzinach woda w butelce jest zimna mimo że była wkładana gorąca :crazy:
zamówiliśmy termoopakowanie z wkładem styropianowym canpola do butelek avent po 6zł sztuka na allegro i to nam się duuuużo lepiej sprawdza i trzyma ciepło

to taka mała dygresja :-)

a z ubranek to najlepiej sprawdzają się wszelkie bodziaki z rozpięciem z przodu przez cała długość :-)
fajne też są kaftaniki bez rękawków lub z krótkim rękawkiem - ale te dostaliśmy od kogoś w spadku i nigdzie nie mogę takich namierzyć a są bardzo fajne bo maluchy się nie przegrzewają a mają na pleckach dodatkową warstwę ubranka
pajace z rozpięciem z boku a nie po środku też się średnio sprawdzają
a z aspiratorów do noska polecam katarek
 
Ostatnia edycja:
reklama
Dzieki Tossa!!! Dobrych rad nigdy za wiele:tak:

A propos tej wody w butelkach to u nas skonczylo sie ostatecznie na porzadnym termosie:tak: Nie zdawaly egzaminu zadne absolutnie termoopakowania, a woda w termosie byla zawsze nawet przez kilka do kilkunastu godzin ciepla:tak:Zawsze, gdzies wychodzac mialam pod reka puszke mleka, herbatki i termos i sytuacja opanowana;)
 
Do góry