reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża czy nie ?

Cyntia...też o tym myślałam, tylko, że blackheart pisze, że spojrzała, zobaczyła jedną...odłożyła na przepisowe 15 min...i zapomniała... więc niewiadomo czy ta kreska nie pojawiła się w czasie przewidzianym na odczyt wyniku...noo jak tak miałam i w ciąży jestem.... ale fakt: najlepiej zrobić drugi test lub iść na beta hcg...

A w ogóle blackheart...moze sprawa juz się rozwiązała sama...co tam u Ciebie??
 
reklama
blackheart, test do odczytu jest do 5 minut, potem ( zgodnie z zalaczona ulotka) nie jest juz wierzytelny. Zrób drugi test jesli nie bedzie @. Pamiętaj, że w wiekszosci przypadków wynik pozytywny to włąsnie tylko delikatna kreska obok, czasem ledwo widoczna. Ja pierwszy taki test zignorowałam, druga była bardziej intensywna, ale nie az tak jak ta pierwsza. Na ulotce wspominają też, że druga kreska nie musi być taka sama ( to zapewne zalezy od stezenia hormonu).
Czy jestes pewna, ze do 5 minut tej drugiej kreski nie bylo?

Pozdrawiam, Kordosia :)
 
U mnie również druga kreska przy obu ciążach była dużo cieńsza niż pierwsza i słabo widoczna, ale pojawiła sie od razu.
Tak jak poprzedniczki radze zrobic badania z krwi.
 
Niedawno przeżywałam to samo. Pierwszy test - druga kreska po kilku godzinach chociaż rzekomo test niewazny. Nie dalo mi to spokoju. Powtorzylam test po kilku dniach i kreska chociaż blada pokazała się w wyznaczonym czasie. Przypadków moze byc tyle ile kobiet na świecie. Jednak u mnie wyszło, ze to ciąża. Teraz jestem w 5 tygodniu. Dla świętego spokoju powtórz test. U mnie Pink testvpokazal kreske w czasie.
 
Do góry