reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża i ubezpieczenie !!!!!!!!

No to ja sie naczytałam chyba głupot w necie !!! Najpierw siostra mi powiedziała a dalej na forum juz inne osoby pisały ze od 2011r becikowe zniesione !!!! Dlatego ja byłam pewna !!!

Ale ubezpieczenie sie także przyda w razie czego... !!!

No ale teraz to juz sama nie wiem co myślec o tym becikowym!!!! :szok:
 
reklama
Trzeba byc wczesniej ubezpieczonym.Ja jestem ubezpieczona 2 razy, dodatkowo ubezpieczylam się jak byłom w 4 tygodniu i niestety jak składałam o becikowe odesłali mi papier że nie kwalifikuje się bo nie byla pełne 9 miesiecy tylko 8 i mi nie przysługuje
 
ja nie znalazlam informacji w necie ze becikowe zostanie wycofane a ze do konca 2011 r wystarczy tylko jedna wizyta u gina czy poloznej
 
No to widocznie głupoty piszą na forum i tyle !!

Bardzo dobra wiadomość :):):)

Wiec w styczniu załatwić muszę to ubezpieczenie, dobrzy by było gdyby okres karencji wynosił mniej niz 9 miesięcy, ale to pewnie bywa różnie !! \

Jeszcze raz bardzo dziękuję Wam kochane :*:* Pomogłyście w dwóch sprawach :):-)
 
Ja tez bylam przekonana ze becikowego nie bedzie...i ze te co zaszly w ciaze w tym roku jeszcze dostaną a od 2011 nie bedzie.. ale to glupota i jestem pewna ze nigdy to nie wejdzie.. a nawet gdyby i tak to zdejmą a osoby ktore go wczesniej nie dostały dostaną pozniej... Nikt o zdrowym rozsądku nie wprowadziłby takiego czegoś.. Wiec tym sie nie ma co martwic...
 
Ja teraz dostałam dwa, czyli 2000 zł (bo tyle nam przysługuje a nie każdy o tym wie że trzeba złożyć dwa wnioski) i pytałam czy ma się coś zmienić bo koleżanka rodzi w lutym- powiedzieli że nie, a przynajmniej nic im o tym nie wiadomo
 
Tysiac jest becikowego i 1000 zapomogi z tytułu urodzenia dziecka.Tez nie wiem dlaczego tylko mówia o becikowym jak do becikowego jest zapomoga zawsze
 
reklama
wydaje mi się że wszyscy ale nie wiem.Jak nie przekracza 504zł to bierze siię też na dziecko rodzinne 68zł;/
 
Do góry